Rega Planar 10 + MC Apheta 3

Kód:
REG.Planar10.Apheta3
Cena s DPH: 139 990 Kč
Cena bez DPH: 115 694,21 Kč
Skladová dostupnost:
Na objednání

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad porovnat
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: Rega Planar 10 + MC Apheta 3

 Rega Planar 10 je nový top model gramofonů této britské značky. Gramofon je vybaven zcela novou MC přenoskou Rega Apheta 3 s diamantovým Fine Line hrotem.

Rega Planar 10 má nově vyvinuté rameno Rega RB3000, keramický příčník spojující rameno se středovým ložiskem unašeče talíře a kompletně znovu navržené středové ložisko talíře. Gramofon je postaven na základně z ultralehkého, ale velmi pevného, pěnového materiálu Tancast 8, uzavřeného z obou stran do vysokotlakého laminátu ve tvaru připomínajícím kostru. 


Gramofon Planar 10 a P10 PSU.

Pro Planar 10 jsme použili nejmodernější materiály a konstrukční řešení postavená na extrémně lehkém soklu, abychom zajistili nejvyšší úroveň výkonu.

Stejně jako jeho sourozenec Planar 8 byl Planar 10 inspirován konečným gramofonem Rega, Naiadem. Rozhodli jsme se brzy, že namísto vývoje předchozího RP10 měl být vyvinut nový Planar 10 a zkonstruován tak, aby zapouzdřil podstatu Naiad za přijatelnější cenu. Planar 10 zužuje mezeru mezi sebou a Naiadou ještě více použitím exotičtějších materiálů, pečlivě vybraných pro snížení hmotnosti a zlepšení tuhosti v celém designu. Nové inovace v designu ložisek nábojů, pomocných talířů, motorů a hnacích řemenů vedly k ještě větší přesnosti otáček točny, což přímo zlepšuje zvukový výkon.

Planar 10 se vyznačuje novým tonearmem RB3000 vybaveným vylepšeným nízkohmotným přesným předpětím. Propagovali jsme zcela novou sestavu ložisek centrálního náboje s nízkou hmotností se zlepšenou mechanickou integritou. Poprvé na otočném stole Rega produkuje keramická horní výztuha maximální tuhost a přesnost a zároveň vytváří perfektní platformu mezi tonearm a centrálním ložiskem. Nakonec je tento zcela nový přehrávač řízen naším nejpokrokovějším elektronickým napájením umístěným ve zcela novém kovovém kufříku navrženém tak, aby odpovídal nejnovějšímu sortimentu elektroniky Rega.

Doplňková výbava Apheta 3 MC (doporučeno).

Planar 10 bude k dispozici s úplně novou kazetou MC Apheta 3 jako možnost namontovaná z výroby. Tato nová kazeta byla vyvinuta společně s Planarem 10 a používá náš nejpokročilejší diamantový profil „Fine Line“. Vzhledem k tomu, že se pro gramofon Planar 10 hodí doporučená shoda, bude balíček dodávaný výrobcem Apheta 3 k dispozici za zvýhodněnou cenu. Obraťte se prosím na svého prodejce s žádostí o cenu.

Věříme, že kombinace Planar 10 a Apheta 3 stanoví nové standardy přesnosti při získávání informací ze záznamové drážky, díky čemuž je tento přehrávač skutečně „nejmodernějším“.

Technické parametry:

  • ultralehká pevná základna s tvarovaným akrylátovým krytem
  • double-brace technologie - dvojité spojení středového ložiska talíře se středovým ložiskem ramene pomocí horního keramického a spodního pryskyřicového příčníku
  • nové rameno Rega RB3000 z leštěného hliníku. Téměř nulové vůle ložisek a minimální tolerance všech dílů přispívají k pevnosti sestavy a perfektnímu zvuku, sejmutému přenoskou z vinylu
  • nové středové ložisko s téměř nulovou vůlí a hliníkovým unašečem talíře
  • keramický talíř, přesně vyřezaný diamantem
  • dva EBLT řemínky s vysoce stabilního materiálu pohánějí unašeč talíře
  • elektronická změna otáček pomocí dodávaného zdroje s antivibračními obvody a možností přesného nastavení otáček
  • rozměry gramofonu s krytem bez zdroje: 420 x 315 x 125 mm, hmotnost 4,7 kg

kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
tel: 603 494 686    otevřeno Po - Pá: 10 - 12  13-17 hodin
tel: 737 129 593

0 kusů / 0