IsoTek EVO3 Sirius + kabel IsoTek Initium

Kód:
siriuspremier
Výrobce:
Běžná cena: 17 280 Kč
Ušetříte: 2 890 Kč (17%)
Cena s DPH: 14 390 Kč
Cena bez DPH: 11 892,56 Kč
Skladová dostupnost:
ihned

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad porovnat
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: IsoTek EVO3 Sirius + kabel IsoTek Initium

Dobrý zvuk i obraz začíná v zásuvce 220V, nemusíte kupovat hned nový zesilovač nebo CD přehrávač pokud si chcete vylepšit zvuk. Vyčistí a zprostorní zvuk, u TV se vylepší šum v plochách, vykreslení černé a krajů barev.

Filtr a kabely Isotek doporučujeme i do méně zatlumených prostor kdy odstraní nepříjemnou ostrost a digitálnost zvuku sestavy, basy nejsou rozbouchané.

Sada siťového filtru Isotek Sirius EVO3 a napájecího kabelu Isotek Premier EVO3 1.5m.

Isotek Sirius EVO3 je vysoce výkonnou energetickou jednotkou, která poskytuje ochranu drahým a vzácným součástem vašeho audio systému. Speciální nástěnná konzola umožňuje nenápadné připevnění na zeď za audio systém. Odstraňuje obecný šum a šum rozdílového napětí. Snižuje radiofrekvenční rušení o 40dB. Navzájem nezávislé výstupy - žádný z výstupů není propojen s jiným, což eliminuje křížovou kontaminaci z rozdílového napětí. Jedinečný filtr pomocí individuálního rozdělení výstupů zajišťuje adekvátní izolaci mezi všemi šesti výstupy. Patentovaný systém KERP© (Kirchoff’s Equal Resistance Path) upravuje elektrický proud a odpor tak, aby byly ve všech výstupech stejné. KERP© se inovativním způsobem stará o to, aby žádná zásuvka nedostala svůj příděl energie dříve než jiná. Ochrana proti nárazům elektrického proudu o síle až 22,500A představuje jedinečný ochranný sekvenční systém IsoTeku. Vnitřní elektroinstalace: multi-vlákno postříbřené OFC mědí s PTFE dialektrikem. Maximální trvalý výkon 2,300W.

Isotek Premier EVO3

IsoTek EVO3 Premier je nová generace tří žilového kabelu s vodiči o průřezu 2mm, z vysoce kvalitní stříbřené mědi - 99,9999% OFC a teflonovým FEP dielektrikem. Koncovky mají kontakty pozlacené 24K zlatem.

kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží

Audioquest PowerQuest 3 SCHUKO

AudioQuest PowerQuest 3 je vysoce kvalitní síťový filtr, který zajišťuje absolutně stabilní napájení bez rušení pro domácí AV systém. S čistým napájením dosáhnete dokonalého „černého“ pozadí a nepřijdete tak o ...

Audioquest PowerQuest 3 SCHUKO
Kód: qpq3s
9 090 Kč bez DPH 7 512,40 Kč
tel: 603 494 686    otevřeno Po - Pá: 10 - 12  13-17 hodin
tel: 737 129 593

0 kusů / 0