Cabasse The Pearl Black

Kód:
CapB
Výrobce:
Cena s DPH: 74 990 Kč
Cena bez DPH: 61 975,21 Kč
Skladová dostupnost:
ihned
Varianta zboží:
černá

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad porovnat
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: Cabasse The Pearl Black

Exkluzivní aktivní reprosoustava The Pearl od Cabasse

Výjimečný aktivní reproduktor s názvem The Pearl a vysokým rozlišením je výsledkem dlouholetých zkušeností a známé technologie použité v ikonickém reproduktoru La Sphére a je jediným svého druhu. Svým vytříbeným designem a výjimečnou akustikou, za kterou vděčí nesrovnatelnému trikoaxiálnímu reproduktoru, splňuje očekávání nejnáročnějších audiofilů. The Pearl přináší svým posluchačům čisté akustické emoce

Elegantní a ušlechtilé materiály

Jedinečný francouzský design je věrný známé estetice značky, evokující čistotu a sílu, vybaven nejúčinnějšími materiály. Membrány reproduktoru jsou vyrobeny z uhlíkových a skleněných vláken, disipátory a budiče z hliníku, reproduktor má rovněž zesílenou dvojitou skořepinu z kompozitních vláken zdobenou čistými „chromovými“ kroužky. Přední stranu pokrývá kovová mřížka.

Čistý zvuk Cabasse

Nový 25 cm subwoofer s délkou lineárního kuželu až 30 mm poskytuje nejbohatší a nejdynamičtější úroveň basů na trhu. Díky dynamickému ovládání basů je přehrávání zvuku opravdu velkolepé.
Patentovaná triaxiální konfigurace subwooferu + středního + výškového reproduktoru nabízí kompaktní design, vysoký výkon a sofistikovanou odezvu ve 360 °. Rozvinutý tepelný rozptylovač zajišťuje optimální rozsah dynamického zvuku s malým zkreslením při vysokých hlasitostech.
Nový koaxiální středotónový výškový reproduktor je vyroben z patentovaných komponent: uhlíku a neodymu.

Streaming a multiroom

Reproduktor se bezproblémově integruje do vícepokojového systému Cabasse StreamCONTROL a umožní tak přehrávat stejnou hudbu v několika místnostech současně nebo různé stopy v různých místnostech.
Zvuk lze redistribuovat z připojení Bluetooth® nebo ze zvukového vstupu do více místností. Pearl je vybaven technologií streamování HD bez proudu (80 mikrosekund) a přehrává všechny zvukové soubory, od MP3 až po soubory ve vysokém rozlišení (uložené doma, na pevných discích nebo počítačích, internetovém rádiu nebo specializovaných službách).

Pro The Pearl je k dispozici stojan na míru nebo reprouktor lze umístit pomocí nástěnného držáku na jakoukoliv zeď.

Reproduktory jsou k dostání ve 2 barevných variantách - v černém a bílém laku.

Technické parametry

 
Barva černý lak
Rozměry 326 x 327 x 323 mm
Hmotnost 18 kg
Měniče Koaxiální středo-výškový reproduktor BCI, HELD woofer
Frekvenční rozsah 14 - 27 000 Hz
Účinnost 118 dB mono
Nominální výkon 300 W, 300 W, 1000 W
Špičkový výkon 600 W, 600 W, 2000 W
 
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží

Cabasse Pearl Akoya Gloss Black 1 pár + Pearl Akoya Stand 1 pár

Cabasse THE PEARL AKOYA je luxusní bezdrátový reproduktor určený těm nejnáročnějším uživatelům. Kombinuje vynikající design, materiály nejvyšší kvality a vynikající zvuk. Je kompaktnější, mladší bratr modelu PEARL, který je na ...

Cabasse Pearl Akoya Gloss Black 1 pár + Pearl Akoya Stand 1 pár
Kód: CPAkoyaBpar
100 990 Kč bez DPH 83 462,81 Kč
tel: 603 494 686    otevřeno Po - Pá: 10 - 12  13-17 hodin
tel: 737 129 593

0 kusů / 0