BLOK STAX 450 Bílý lesk, černé sklo

Kód:
STAX 450bč
Výrobce:
Cena s DPH: 12 990 Kč
Cena bez DPH: 10 735,54 Kč
Skladová dostupnost:
Na objednání

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad porovnat
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


 • Popis
 • Foto
Popis k výrobku: BLOK STAX 450 Bílý lesk, černé sklo

Stolek BLOK STAX 450

 • Nadčasový minimalistický vzhled v kombinaci s výjimečnými vlastnostmi
 • Snadný přístup ke kabelům
 • Integrovaný systém organizace kabelů
 • Materiály odolné vysokým teplotám
 • Výškově nastavitelné nožky
 • 10 mm tvrzené skleněné police dle BS EN 1215
 • Zatížení police až 80 kg pro standardní prvky STAX
 • Šířka: 580mm
 • Výška: 450mm
 • K dispozici v následujících provedeních: černý, bílý lesk, ořech
  a přírodní dub. K dispozici jsou police z tvrzeného skla a to černě lakované nebo matné

Moderní TV nábytek

Tento druh nábytku zaujme uživatele v mnoha ohledech. V první řadě v obývacím pokoji navodí pořádek, v druhé řadě je konstrukčně zajímavý a navíc skvěle vypadá. Ať už je vyroben na míru nebo byl zhotoven sériově, jednoznačně nabízí design a funkčnost. Možnosti vybavení a plánování jsou poměrně rozmanité, takže si vybere každý. Celá řada rozměrů, chytrá řešení pro kabeláž a inovativní hi-tech jsou přesvědčivými argumenty, všechny modely STAX po praktické stránce dokážou svoji funkčnost.

 

Stolky a stojany STAX

Televizní stolek, jak již vyplývá z názvu, je primárně určený k umístění televizoru. Jeho součástí bývají často různé šuplíky, regály, police a nejrůznější doplňky, které domácím přijímačům, přehrávačům, gramofonům a rádiím přijdou vhod. Takový stolek se stává nábytkem, jehož cíleným výběrem je možné ovlivnit design daného interiéru. V současné době si našly cestu k uživatelům stolky série STAX britského výrobce, které lze využít jak v obývacích, tak i v dětských pokojích nebo ložnicích.

 

Blok STAX 450

Nábytek firmy Blok byl pečlivě navržen i vytvořen pro bydlení, hi-fi a audio-vizuální zařízení. Všechny modely zahrnují výkonnostní prvky moderního designu, čímž se stávají na pohled příjemným bytovým doplňkem. Řada STAX je k dispozici v různých provedeních a velikostech, je navržena tak, aby integrovala gramofony, zesilovače a přijímače k ​​uživatelské spokojenosti a zároveň jim umožnila neomezený komfortní AV výkon. Vestavěná správa kabelů je praktickým zajištěním snadného nastavení libovolného systému.

 

Specifika stojanu

Neuzavřená zadní část modulu umožňuje větrání, takže provoz zařízení není ovlivněn změnou teploty. Optimální umístění napomáhá i konstrukce a její rozměr. Tato řada přichází s moduly různě vysokými – STAX 450 tedy ční do výšky 450 mm, je 580 mm široký a 400 mm hluboký. Výběr podle výšky umožňuje využít stolky až 960 mm vysoké. Modely STAX X s hlubšími mezerami mezi policemi dovolují uložení vinylových sbírek.

 

Moderní vzhled nábytku

Výrobce vsadil na design ve čtyřech rozmanitých provedeních a vyrábí stolky v černé nebo bílé barevnosti s vysokým leskem, dále v úpravě ořechu či přírodního dubu. Tvrzené skleněné police jsou k dispozici v černé nebo matné úpravě.

 

Přednosti a výhody

Každý uživatel přivítá snadný přístup s otevřenou zadní ventilací, integrovanou správu kabelů a použití žáruvzdorných materiálů. Výhodou jsou také regulátory podlahové výšky. Nosnými prvky jsou 10 mm silné police z tvrzeného bezpečnostního skla podle BS EN 1215, lze počítat s nosností 80 kg na polici pro standardní modely STAX. Další dostupné stolky vysoké 600 mm, 810 mm nebo 960 mm  jsou prvotřídními Hi-Fi stojany a zároveň mohou sloužit jako stolek u gauče nebo křesla.

 

Z historie Blok

Blok je obchodní název společnosti Monitor Audio Limited , která sídlí v Rayleigh, Essexu ve Velké Británii. Tato výrobní společnost produkuje právě STAX Hi-Fi a AV audio stojany. Série modulů STAX má globální reputaci, co se týká výkonu i stylu. Původně byla navržena a uvedena na trh v roce 2003 a od té doby je stále ve výrobě. Přestože existovalo pět různých generací STAX, každá s malými odchylkami vychází ze základní konstrukce, využívající dřeva a skla. Design komunikuje s filozofií výrobce, je neměnný – jednoduše se snaží začlenit funkce AV a Hi-Fi do moderního nábytku, jenž lidé chtějí ve svých obývacích pokojích mít.

 

Specifikace

Počet polic Rozměry Váha Správa kabelů Vlastní montáž Ukládání LP desek

3

450 x 580 x 400 mm (V x Š x H)

35.3 kg

Ano

Ano

Ne (jen u verze X)

 

Výrobce BLOK
Maximální zatížení police (kg) 40
Barva Černá / Piano
Šířka (mm) 580
Výška (mm) 450
Hloubka (mm) 400
Hmotnost (kg) 35.3
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
tel: 603 494 686    otevřeno Po - Pá: 10 - 12  13-17 hodin
tel: 737 129 593

0 kusů / 0