Marantz SR8015SG

Kód:
sr8015sg
Výrobce:
Cena s DPH: 89 490 Kč
Cena bez DPH: 73 958,68 Kč
Skladová dostupnost:
ihned

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad porovnat
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: Marantz SR8015SG

11,2 kanálu. 8K AV zesilovač s 3D zvukem a integrovaným HEOS, Toroidní trafo pro kvalitní zvuk i i hudby.
Marantz již dlouho nastavuje standard pro AV zesilovače kombinující zdatnost domácího kina s nejvíce hudebním zvukem a SR8015 posouvá tuto schopnost na nebývalé úrovně. Zažijte ohromující dopad kvality zvuku, což je prostě omamná směsice síly bez námahy, úžasných detailů a senzační hloubky. Tento vlajková loď AV zesilovače označuje vrchol v kvalitě výroby Marantz s centrálně namontovaným toroidním transformátorem, měděným pláštěm a symetrickým monolitickým designem.

Užijte si vynikající výkon videa díky nejnovějším technologiím HDMI, jako je 8K / 60Hz pass-through nebo upscaling, podpora různých formátů HDR včetně HDR10, HDR10 +, Dolby Vision, Hybrid Log-Gamma (HLG) a Dynamic HDR, stejně jako nejnovější herní technologie jako průchod 4K / 120Hz, proměnná obnovovací frekvence (VRR) a režim automatické nízké latence (ALLM).

Nový Marantz SR8015, který je vyladěn světově proslulými zvukovými akustiky v nejmodernějších zařízeních, využívá desítky let zkušeností v Hi-Fi a zajišťuje výjimečný prostorový zvuk v kvalitě audiofilu pro celou vaši zábavu.
Klíčové vlastnosti
Výkon, výkon a konektivita podle vašich zvukových preferencí:
Poskytuje mistrovských 205 W na kanál, takže zažijete zábavu v pozoruhodných detailech.
Podpora předávání 8K / 60Hz a 4K / 120Hz pro každou zábavu:
Díky nejnovější technologii s podporou HDMI si můžete vychutnat video v kvalitě 8K ze svých 8K zdrojových zařízení nebo s 8K upscalingem ze zdrojů Full HD nebo 4K.
Představujeme nejpokročilejší trojrozměrné zvukové formáty:
Podporovány jsou technologie Dolby Atmos, Virtualization Technology Dolby Atmos Height, DTS: X a DTS Virtual: X, vylepšené IMAX a zpracování Auro-3D, které vám umožní poslouchat všechny vaše oblíbené zvukové styly.
Podpora DTS: X® Pro:
DTS: X Pro je schopen zpracovat až 13 kanálů a ohromí posluchače nejmodernější technologií DTS (k dispozici v budoucí aktualizaci firmwaru).
Podpora HDMI Enhanced Audio Return Channel (eARC):
Prostřednictvím hlavního výstupu HDMI propojte svůj televizor s podporou eARC HDMI, abyste mohli nekomprimované a objektově založené zvukové formáty, jako je Dolby Atmos a DTS: X, přímo z aplikace smart TV do vašeho AV zesilovače.
Největší technologie pro domácí kino:
Podpora nejnovějších formátů HDR včetně HDR10, HDR10 +, HLG, Dolby Vision, barevného rozlišení 4: 4: 4 a BT.2020, stejně jako Dynamic HDR poskytuje výjimečnou kvalitu obrazu pro jas, jasnost a kontrast.
Pokročilé herní specifikace:
S průchodem 4K / 120 Hz, proměnnou obnovovací frekvencí (VRR), režimem automatické nízké latence (ALLM) a rychlým přenosem snímků (QFT) zažijete herní vzrušení s úžasným zobrazením a sníženým zpožděním.
Streamování ve vysokém rozlišení pro zvuk schválený audiofily:
Přehrávejte bezztrátové soubory ALAC, FLAC a WAV až do 24 bitů / 192 kHz, stejně jako stopy DSD 2,8 MHz a 5,6 MHz, a užívejte si hudbu přesně podle záměru umělce.
Exkluzivní komponenty umocňují zvukový podpis Marantz:
Patentované obvody HDAM společnosti Marantz, obvody Current Feedback, 32bitové převaděče AKM AK4458 a hybridní PLL Clock Jitter Reducer produkují podrobnější a dynamičtější zvuk.
Téměř neomezené zdroje hudby:
Streamujte z hudebních služeb jako Spotify Free a Premium, Amazon Music HD, Tidal a dalších nebo streamujte přímo z chytrých zařízení přes AirPlay 2 nebo Bluetooth
Funkce Integrovaný HEOS a bezplatná aplikace HEOS:
Váš klíč k digitálnímu streamování hudby, multi-room audio a hlasovému ovládání v celé vaší domácnosti.
Podporuje všechny vaše oblíbené hlasové asistenty:
U modelu SR8015 jednoduše pomocí svého hlasu ovládáte preferovaného hlasového asistenta, jako jsou Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri.

Nejhudebnější zvuk
Rozsáhlé vyladění zvukových mistrů Marantz v nejmodernějších zařízeních, aby poskytli vynikající zvukový podpis. Žádná součást neopustí ruce zvukových mistrů Marantz, dokud neprojde přísným testováním. Obklopte se nejhudebnějším zvukem z jakéhokoli zdroje.
Objevte Proč Marantz

Prémiový diskrétní 11kanálový zesilovač
Díky bezkonkurenčnímu výkonu Marantz je nový špičkový AV zesilovač SR8015 vyroben pro ty, kteří chtějí dokonalý zvukový a obrazový zážitek ve spojení s nejnovějšími funkcemi. Jeho symetrický monolitický design zesilovače mu dává 11 identických kanálů zesilovače, každý s výkonem 205 W na kanál, pro bezproblémovou integraci prostorového zvuku. Součástí konstrukce je také velký toroidní transformátor, namontovaný centrálně pro mechanické vyvážení, měděné šasi, vybrané vysoce kvalitní zvukové komponenty v celém rozsahu a vysoce kvalitní terminály reproduktorů.

Dokonalé připojení 8K HDMI s podporou eARC
Nový Marantz SR8015 obsahuje 8 vstupů HDMI a 3 výstupy pro všechny vaše oblíbené zdroje. Jeden vyhrazený 8K vstup podporuje předávání 8K / 60Hz a 4K / 120Hz, dílčí vzorkování Pure Color 4: 4: 4, Dolby Vision, HLG, HDR10, video 21: 9, 3D a BT.2020. Nejnovější standard ochrany proti kopírování HDCP 2.3 je navíc podporován na všech portech HDMI. Díky nejnovější technologii HDMI a specifikacím vám nový SR7015 umožní posunout domácí zábavu na další úroveň s podporou HDR10 +, Dynamic HDR, ALLM, VRR, QMS a QFT. Videoprocesor je schopen upscaling nativních video zdrojů až do 8K kvality. SR7015 také podporuje HDMI eARC, který podporuje 3D zvukové formáty jako Dolby Atmos a DTS: X v mistrovské kvalitě z vašich televizních aplikací. Výhodně,

  


Technologie virtualizace Dolby Atmos a Dolby Atmos Height
Pociťte každý rozměr v Dolby Atmos s konfigurací až 7.1.6 nebo 9.1.4 (s dalším 2kanálovým zesilovačem). Užijte si reproduktorový systém prostorového zvuku 7.1 nebo 9.1 a až šest dalších stropních reproduktorů nebo čtyři reproduktory podporující Dolby Atmos pro dokonalý zážitek z domácího kina - včetně upmixeru Dolby Surround pro starší obsah. Pro ty, kteří nemají stropní reproduktory, využívá technologie Dolby Atmos Height Virtualization Technology hluboké porozumění vnímání lidského zvuku Dolby Atmos a vytváří tak zvuk horního zvuku z reproduktorů na úrovni posluchače  

DTS: X a DTS Virtual: X
Pohlcující zvukový obsah DTS: X umisťuje zvuk tam, kde by se přirozeně vyskytoval v prostoru, a vytváří tak realistický vícerozměrný zvuk. Zahrnutý modul pro prostorové přemapování DTS Neural: X nabízí vylepšené ponoření a zvýšený realismus pro všechny vaše oblíbené filmy. DTS Virtual: X poskytuje pohlcující zvuk bez výškových kanálů a vytváří virtuální výškové efekty v uspořádání reproduktorů 7.1, 5.1 nebo 2.1.

DTS: X Pro
Představuje nejnovější zvukovou technologii DTS 3D. Vychutnejte si až 13,2 kanálů zpracování zvuku s DTS: X Pro a užijte si plný prostorový zvuk ve vynikajících detailech. K řízení dalších 2 kanálů budete potřebovat další externí stereofonní zesilovač připojený k SR8015 (DTS: X Pro k dispozici s budoucí aktualizací firmwaru).

Vylepšená technologie IMAX
Získejte nejprémiovější zážitek z domácí zábavy s technologií IMAX Enhanced - nejnovější technologií od DTS, která stanoví nový standard pro zobrazování, zvuk, měřítko a čistotu domácího kina. Sledujte jasnější a jasnější obrázky. Pociťte pohlcující, bušící zvuk a zažijte prémiový obsah digitálně předělaný pomocí IMAX.

  

Auro-3D zážitek
Úplným ponořením posluchače do života připomínajícího zvuk poskytuje Auro-3D více zapouzdřující zážitek z prostorového zvuku díky vyhrazeným výškovým a režijním kanálům kromě běžných kanálů. SR8015 podporuje konfiguraci 7.1, 9.1 a až 13.1 Auro-3D včetně horního prostorového kanálu nebo reproduktoru „Voice of God“ nad poslechovou pozicí s přidaným zesílením pro nastavení 13.1. Podporován je také Auro-Matic, průkopnický algoritmus míchání, který převádí starší obsah do formátu Auro-3D.

Zažijte další kapitolu filmové zábavy
Užijte si veškerou zábavu v nejkvalitnějším dostupném formátování. Projděte si své filmy v rozlišení 8K s propustností 8k / 60Hz nebo upscaling a využijte výhod pokročilých video technologií jako Dynamic HDR, HDR10 + nebo Dolby Vision.
Rychlé přepínání médií (QMS) eliminuje dříve známé zpoždění videa.

Další úroveň her
Zažijte dosud nejkvalitnější herní vzrušení. Užijte si hraní s průchodem 4K / 120Hz, stejně jako s proměnlivou obnovovací frekvencí (VRR), rychlým přenosem snímků (QFT) a automatickým režimem nízké latence (ALLM), který omezuje nebo eliminuje zpoždění a trhání snímků a nabízí plynulejší, herní zážitek bez zpoždění.

Duální výstupy pro subwoofer
Podporuje duální subwoofery pro rovnoměrnou nízkofrekvenční basovou odezvu ve vašem poslechovém prostředí. Užijte si přesné basy bez slyšitelných špiček nebo poklesů, bez ohledu na to, kam subwoofer umístíte. Připojené subwoofery lze kalibrovat samostatně díky technologii Audyssey Sub EQ HT pro plynulejší basový výkon přizpůsobený každé místnosti.


Podporuje hlavní agenty hlasového ovládání
Užijte si snadné hlasové ovládání a úplnou flexibilitu od předních hlasových agentů. Vyslovujte příkazy pomocí Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri. Požádejte o přehrávání své oblíbené hudby, zvyšte hlasitost, přeskočte na další skladbu, přepněte vstupy a další. Přepínejte mezi hlasovými agenty nebo si vyberte oblíbeného uživatele - máte vše pod kontrolou. (Funkce a dostupnost se liší podle hlasového agenta)

Hlasové ovládání Amazon Alexa
Pomocí hlasu můžete streamovat své oblíbené hudební služby prostřednictvím Alexa do SR8015 s integrovaným HEOS. Požádejte Alexu o přehrávání hudby ze Spotify, TuneIn Internet Radio, TIDAL a dalších. Zvyšte nebo snižte hlasitost, pozastavte, ztlumte a přehrajte další skladbu - vše pomocí hlasu. Chcete-li začít streamovat pomocí hlasových příkazů Alexa, otevřete aplikaci Alexa a vyberte možnost „Dovednosti“. Chcete-li povolit, přidejte domácí zábavu HEOS. Poté přejděte do nabídky Smart Home v nabídce aplikace Alexa a vyberte Zařízení a objevovat nebo řekněte „Alexa, objevte moje zařízení.“  

Hlasové ovládání Google Assistant
Požádejte svůj domov Google, aplikaci Google nebo jiná zařízení s vestavěným Google Assistant o ovládání obsahu ve vašem poslechovém prostředí. Spusťte hudbu v aplikaci HEOS a poté požádejte Asistenta Google o ovládání hlasitosti, přehrávání, pozastavení, přeskočení skladeb a další. Funkce „Práce s Google Assistant“ se neustále vylepšuje  

AirPlay 2 a Apple Siri Voice Control
Streamujte zvuk ze svých oblíbených hudebních služeb, jako jsou Apple Music a Spotify, nebo sledujte videa ze služeb, jako je YouTube a Netflix, z jakéhokoli zařízení iPhone, iPad, Mac nebo Apple TV. Poslechněte si zvuk dokonale synchronizovaný s vašimi reproduktory ze zdrojů AirPlay 2. AirPlay 2 také podporuje zvuk z více místností - bezdrátově streamujte obsah do více zařízení kompatibilních s AirPlay 2 současně s vylepšeným vyrovnáváním zvuku pro plynulé přehrávání zvuku. AirPlay 2 poskytuje ovládání a seskupování kompatibilních zvukových zařízení v aplikaci Apple Music nebo Home. Použijte AirPlay 2 v aplikaci nebo ovládejte hlasem přes Siri.
  

Integrované bezdrátové připojení Wi-Fi a Bluetooth s anténami s dvojitou rozmanitostí
Díky duální rozmanitosti antén vám SR8015 umožňuje bezdrátově streamovat vaše oblíbené zvukové stopy prostřednictvím Wi-Fi a Bluetooth. Systém duální diverzitní antény zajišťuje stabilní streamování i ve stísněných městských prostředích a funkce Wi-Fi je vybavena technologií 2,4 GHz (11b / g / n), 5GHz (11a / n) pro kompatibilitu s nejširší škálou chytrých zařízení. SR8015 nabízí rychlé a snadné nastavení chráněné Wi-Fi tlačítkem a jednoduché sdílení Wi-Fi v systému iOS.

Bluetooth audio přenos
  

Sledujte nejnovější film nebo poslouchejte hudbu bez probuzení domu. Poslouchejte bezdrátově zvuk na sluchátkách připojených přes Bluetooth a vypněte hlavní reproduktory, abyste nerušili nikoho ve vašem okolí. SR8015 umožňuje současně přehrávat zvuk jak na sluchátkách Bluetooth, tak na připojených reproduktorech. Pokud máte člena rodiny nebo přítele, který je sluchově postižený, je to skvělá volba, jak si společně užít film bez zvýšení celkové hlasitosti.

Integrovaný HEOS
Integrovaný HEOS je váš klíč k neomezenému hudebnímu zážitku kdekoli ve vaší domácnosti. Přehrávejte skladby uložené na vašem chytrém zařízení nebo osobním mediálním serveru a streamujte své oblíbené hity z předních streamovacích služeb, jako jsou Spotify, Amazon Music HD, TIDAL, TuneIn Internet Radio a další, a to i ve vysokém rozlišení. Spárujte AVR s podporou HEOS s jakýmkoli vestavěným produktem nebo reproduktorem HEOS a distribuujte jakýkoli zdroj hudby nebo zvuk z televize kamkoli ve vaší domácnosti.

* Dostupnost se liší podle oblasti, může být vyžadováno předplatné

Podpora zvuku ve vysokém rozlišení
Schopnost dekódovat Hi-Res audio ALAC, FLAC a WAV bezztrátové soubory až do 24-bit / 192-kHz, stejně jako stopy DSD 2,8 MHz a 5,6 MHz (audiofilský formát SACD) vám umožní vychutnat si každou notu přesně jako umělec zamýšlel. Poslouchejte hudbu přes USB port na předním panelu nebo přes síťové zdroje.

  

Pokročilá 32bitová D / A konverze na všech kanálech
Pokročilé 32bitové převodníky AKM AK4458 D / A referenční třídy na všech kanálech pro optimální věrnost a nejširší dynamický rozsah s nejnižším zkreslením. Tím je zajištěna konzistentní vysoká věrnost a přesné sladění kanálů napříč všemi kanály pro maximální zážitek z poslechu.

Topologie Marantz HDAM a aktuální zpětná vazba
Je vybaven proprietárními deskami obvodů HDAM (Hyper Dynamic Amplifier Module), které poskytují vynikající širokopásmový výkon s nízkým šumem a ultrarychlou rychlost přeběhu pro maximální dynamický rozsah pro podporu zvukových formátů s vysokým rozlišením. Aktuální technologie topologie zpětné vazby, další patentovaná inovace společnosti Marantz, poskytuje širokou šířku pásma uzavřené smyčky a velmi vysokou rychlost zabití pro vynikající věrnost s širokopásmovými zdroji zvuku.

Integrovaný Phono vstup s HDAM EQ Stage
Jednoduše připojte svůj analogový gramofon k zesilovači a užijte si teplo a realismus vaší vinylové kolekce. Komponenta HDAM Marantz SR8015 překonává řešení operačních zesilovačů díky své vysoké rychlosti a udržuje čistý zvukový signál pro výjimečný zvukový výkon

Režim předzesilovače při přiřazení zesilovače
S novým režimem předzesilovače pracuje váš AV přijímač Marantz jako dokonalý AV předprocesor s nejnovějším připojením HDMI. Režim předzesilovače poskytuje čistší cestu signálu a větší toleranci úrovně ořezávání odpojením interních zesilovačů. Modernizujte svůj samostatný systém AV bez rozbití banky.

13.2 Schopnost zpracování kanálu
SR8015 je vybaven až 13,2 kanálovým zpracováním. Připojte svůj výběr 2kanálového výkonového zesilovače k ​​SR8015 pro ještě pohlcující a plynulý 3D zvukový zážitek v konfiguraci reproduktorů 7.2.6 nebo 9.2.4.

Přední širokopásmová podpora pro Dolby a DTS: X
Díky podpoře předních širokých kanálů můžete přidat dva přední širokoúhlé reproduktory s Dolby i DTS a vytvořit tak plynulejší přední prostorovou scénu až do konfigurací reproduktorů 9.1.2 nebo 9.1.4. Pro nastavení 9.1.4 vyžaduje další dvoukanálové zesílení připojené k SR8015.

Certifikováno „Roon Tested“
Všechny nové AV zesilovače Marantz jsou nyní testovány na Roon. Získejte více ze své digitální hudební knihovny s prohledávatelnými a surfovatelnými informacemi o vašich oblíbených umělcích a písních. Najděte texty, data koncertů, fotografie, životopisy, recenze a další. Je vyžadováno předplatné.

Více zdrojů, více místností

Sledujte film v jedné místnosti, zatímco jiný člen rodiny přehrává skladbu ze Spotify v jiné zóně bez přerušení. Užijte si 7.1kanálový prostorový zvuk v hlavní místnosti a samostatný zdroj nebo hudební stream v jiné. Připojte pár stereofonních reproduktorů k zesilovačovým výstupům pro více místností nebo připojit samostatný stereofonní zesilovač a reproduktory k předzesilovačům zóny 2.

All Zone TV Audio
Sdílejte zvuk TV hlavní zóny ve druhé zóně, aniž byste ztratili plně diskrétní vícekanálové přehrávání v hlavní zóně. Vyberte „Zdroj“ pro druhou zónu ze vzdálené aplikace AVR, aby se zvuk hlavní zóny nepřepnul na stereofonní PCM.

Snadné nastavení, snadné použití

Stručný průvodce SR8015 poskytuje jednoduché a přímé pokyny, jak začít. Jakmile připojíte televizor k SR8015 přes HDMI, na obrazovce televizoru se zobrazí průvodce nastavením Marantz, který vás provede nastavením. Asistent nastavení vám pomůže provést zásadní nastavení pro nejlepší možnou kvalitu zvuku bez ohledu na vaši konfiguraci. SR8015 také přejmenuje vstupy HDMI automaticky po připojení, nebo je můžete přejmenovat ručně pro vaše pohodlí.

Připojení chytré televize
SR8015 můžete snadno ovládat pomocí dálkového ovladače Smart TV pomocí funkce HDMI CEC přidružené k vaší Smart TV. Jednoduše nastavte „Ovládání HDMI“ na ZAPNUTO ve vašem zesilovači, poté nastavte „Smart Menu“ na ZAPNUTO a začněte ovládat zesilovač pomocí dálkového ovladače televizoru. Domovská obrazovka Smart Menu vám poskytuje rychlý přístup k výběru zdroje a prostorového režimu, nabídce nastavení zesilovače AV a čtyřům možnostem Smart Select.

Pohodlné funkce Smart Select
Čtyři funkční tlačítka Smart Select na přiloženém dálkovém ovladači vám umožňují uložit vaše preferovaná nebo často používaná nastavení a měnit je, kdykoli chcete - včetně vstupního zdroje, úrovně hlasitosti, zvukového režimu, konfigurace Audyssey a dokonce i nastavení „All Zone Stereo“ pro party režim. Stisknutím tlačítka SR8015 okamžitě nakonfiguruje zesilovač na požadované nastavení.


Aplikace Marantz AVR Remote
Aplikace Marantz AVR Remote pro iOS a Android poskytuje úplnou kontrolu nad nejnovějšími síťovými AV zesilovači Marantz. Slouží k zapnutí / vypnutí, úpravě hlasitosti, vstupu a nastavení nebo k okamžitému přepnutí na integrovanou aplikaci HEOS.

  Pokročilé nastavení a kalibrace místnosti pomocí Audyssey MultEQ XT32
Optimalizujte svůj zvukový zážitek s Audyssey MultEQ XT32 pro plynulé nastavení vašeho poslechového prostředí. S dodávaným měřicím mikrofonem analyzuje MultEQ XT32 výstup každého reproduktoru (včetně subwooferů) až na osmi měřicích místech a generuje přesné digitální filtry, které optimalizují každý kanál pro správnou odezvu frekvence a časové domény. Audyssey Dynamic Volume vyhlazuje rušivé skoky v hlasitosti (například televizní reklamy), takže můžete poslouchat na nižších úrovních a přitom si užívat jasný dialog, hudbu a zvuk. Audyssey Dynamic EQ poskytuje srozumitelnost celého rozsahu na jakékoli úrovni poslechu a Audyssey Low Frequency Containment využívá pokročilé psychoakustické algoritmy k dosažení vyváženosti v celém rozsahu, včetně hlubokých basů, aniž by rušil sousedy nebo lidi v jiných místnostech vašeho domova.

Aplikace Audyssey MultEQ Editor
SR8015 podporuje aplikaci Audyssey MultEQ Editor. Přejděte „pod kapotu“, prohlédněte si a upravte nastavení pro podrobné vyladění, přizpůsobte zvuk přesněji konkrétním problémovým oblastem ve svém pokoji a přizpůsobte zvuk svým osobním preferencím.

Podívejte se na výsledky detekce reproduktorů a zkontrolujte správnou instalaci
Podívejte se na výsledky před a po kalibraci Audyssey, což usnadňuje identifikaci problémů v místnosti
Upravte cílovou křivku Audyssey pro každou dvojici kanálů podle svého vkusu
Upravte rozsah nastavení frekvence EQ pro každý pár kanálů
Přepínání mezi dvěma vysokofrekvenčními cílovými křivkami roll-off
Povolením / zakázáním kompenzace středního pásma zvýšíte nebo zjemníte hlasovou oblast
Uložte a načtěte výsledky kalibrace

Integrovaná paměť předvoleb duálních reproduktorů
Nový SR8015 ukládá dvě nastavení Audyssey a přepíná mezi těmito dvěma nastaveními za běhu, což vám dává svobodu vyladit váš poslechový zážitek na základě obsahu nebo poslechového prostředí.

Možnosti externího ovládání
Funkce externího ovládání RS232 a IP pro snadné přizpůsobení a kompatibilitu s integračními řešeními třetích stran. Marantz SR8015 nabízí možnost ovládání IP pro hlavní řídicí zařízení třetích stran a také certifikaci Control4 SDPP (Simple Device Detection Protocol) pro bezproblémovou integraci s domácí automatizační technikou Control4. Na zadním panelu jsou zahrnuty infračervené (infračervené) dálkové ovládání a výstup pro kompatibilitu dálkového ovládání s ostatními komponentami systému domácího kina.

kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
tel: 603 494 686    otevřeno Po - Pá: 10 - 12  13-17 hodin
tel: 737 129 593

0 kusů / 0