Marantz SR8015SG

Kód:
sr8015sg
Výrobce:
Cena s DPH: 80 000 Kč
Cena bez DPH: 66 115,70 Kč
Skladová dostupnost:
Na objednání

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad porovnat
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


 • Popis
 • Foto
Popis k výrobku: Marantz SR8015SG
AV zesilovač s 11kanálovým výkonovým zesilovačem, 13,2kanálové zpracování signálu pro dokonalý 3D zvuk, 8K video a integrovaný HEOS 
Marantz již dlouho nastavuje standard pro AV zesilovače, které jsou vhodné nejen pro domácí kina, ale splňují i ​​ty nejvyšší hudební nároky. Model SR8015 posouvá tuto schopnost na bezprecedentní úroveň. Zažijte ohromující kvalitu zvuku, což je omamná směs vysokého výkonu, ohromující rozmanitosti detailů a senzační fáze. Tento vlajková loď AV zesilovače s centrálně namontovaným toroidním transformátorem, měděným povlakem a symetrickou monolitickou strukturou výstupního stupně představuje měřítko kvality výroby společnosti Marantz.

Užijte si vynikající výkon videa díky nejnovějším technologiím HDMI, jako je 8K / 60Hz pass-through a upscaling, podpora různých formátů HDR, jako HDR10, HDR10 +, Dolby Vision, Hybrid Log-Gamma (HLG) a Dynamic HDR, stejně jako nejnovější herní technologie, jako je 4K / 120 Hz pass-through, variabilní obnovovací frekvence (VRR) a režim automatické nízké latence (ALLM). 

Nový Marantz SR8015 byl značně vyladěn našimi renomovanými zvukovými pány v nejmodernějších zařízeních a je založen na desetiletích zkušeností v oblasti hi-fi, aby zaručil výjimečný, audiofilní prostorový zvuk pro veškerou vaši zábavu.
Nejdůležitější vlastnosti vybavení
Výkonný 11kanálový zesilovač špičkové třídy:
S mistrovským výkonem 205 W na kanál zažijete svou zábavu v pozoruhodných detailech.
8K / 60Hz a 4K / 120Hz pass-through (na jednom vstupu) pro všechny požadavky na zábavu:
Užijte si 8K kvalitu videa ze svého 8K zdrojového zařízení s nejnovější technologií HDMI nebo 8K upscaling ze zdrojů Full HD nebo 4K.
Podporuje nejpokročilejší trojrozměrné zvukové formáty:
Díky technologii Dolby Atmos, technologii virtualizace Dolby Atmos Height, DTS: X a DTS Virtual: X, vylepšené IMAX a zpracování Auro-3D můžete kdykoli poslouchat preferovaný zvukový formát.
Podpora DTS: X Pro:
S pomocí DTS: X Pro můžete přehrávat materiál DTS: X se samostatným výkonovým zesilovačem až na 13,2 kanálech na SR8015 (k dispozici prostřednictvím budoucí aktualizace firmwaru). 
Rozšířený zpětný zvukový kanál (eARC):
Připojte svůj televizor k hlavnímu výstupu HDMI s podporou eARC a streamujte nekomprimované zvukové formáty jako Dolby Atmos a DTS: X přímo z vaší aplikace Smart TV nebo ze zdrojů připojených k televizoru k vašemu AV zesilovači.
Nejlepší technologie pro domácí kino:
Podpora nejnovějších formátů HDR včetně HDR10, HDR10 +, HLG, Dolby Vision, barevného rozlišení 4: 4: 4 a BT.2020, stejně jako Dynamic HDR nabízí výjimečnou kvalitu obrazu, pokud jde o jas, čistotu a kontrast.
Pokročilé herní specifikace:
Díky průchodu 4K / 120Hz, variabilní obnovovací frekvenci (VRR), režimu automatické nízké latence (ALLM) a rychlému přenosu snímků (QFT) zažijete své hry s úžasnou kvalitou obrazu i sníženým zpožděním a latencí.
Streamování ve vysokém rozlišení pro audiofilní zvuk:
Poslouchejte bezztrátové soubory ALAC, FLAC a WAV až do 24 bitů / 192 kHz a stopy DSD na 2,8 MHz a 5,6 MHz a užívejte si hudbu přesně podle záměru umělce.
Exkluzivní komponenty pro slavný zvukový podpis Marantz:
Technologie Marantz HDAM, aktuální zpětná vazba, 32bitový D / A převodník AKM AK4458 a hybridní redukce chvění hodin PLL vytvářejí čistý, dynamický a detailní zvuk.
Téměř neomezené zdroje hudby:
Streamujte hudbu přes Spotify Free a Premium, Amazon Music HD, Tidal a další nebo streamujte přímo ze svého chytrého zařízení přes AirPlay 2 nebo Bluetooth.
Integrovaný HEOS a bezplatná aplikace HEOS:
Váš klíč k digitálnímu streamování hudby, multiroom audio a hlasovému ovládání v celé domácnosti.
Podporuje vaše oblíbené hlasové asistenty:
Pomocí hlasu můžete ovládat SR8015 pomocí svého oblíbeného hlasového asistenta, jako je Amazon Alexa, Google Assistant nebo Apple Siri.


Nejhudebnější zvuk
SR8015 byl pečlivě a rozsáhle vyladěn zvukovými mistry a vyznačuje se zvukovým podpisem Marantz. Před uvolněním byla každá jednotlivá součást důkladně otestována. Obklopte se nejvíce hudebním zvukem - bez ohledu na zdroj.
Objevte Marantz MomentsVýkonný diskrétní 11kanálový zesilovač
Díky nepřekonatelným znalostem společnosti Marantz je nový prémiový AV zesilovač SR8015 první volbou pro ty, kteří chtějí dokonalý zvukový a obrazový zážitek v kombinaci s nejnovějšími funkcemi. Má 11 identických zesilovacích kanálů s výkonem 205 W na kanál. Sekce výkonového zesilovače je symetrická a monolitická, aby zabránila rušení mezi jednotlivými kanály a poskytovala prvotřídní 3D prostorový zvuk. Kromě toho má velký toroidní transformátor, který byl centrálně namontován pro optimální mechanickou stabilitu, měděné šasi, pečlivě vybrané zvukové komponenty a vysoce kvalitní připojení reproduktorů.	
 

 
Dokonalé připojení 8K HDMI s podporou eARC
Nový Marantz SR8015 má 8 vstupů HDMI a 3 výstupy pro všechny vaše oblíbené zdroje. Vyhrazený 8K vstup podporuje předávání 8K / 60Hz a 4K / 120Hz, dílčí vzorkování čistých barev 4: 4: 4, Dolby Vision, HLG, HDR10, video 21: 9, 3D a BT.2020. U všech připojení HDMI je navíc podporován nejnovější standard ochrany proti kopírování HDCP 2.3. Díky nejnovějším technologiím a specifikacím HDMI přináší SR8015 nový rozměr domácí zábavy, včetně podpory HDR10 +, Dynamic HDR, ALLM, VRR, QMS a QFT. Videoprocesor dokáže upscalovat nativní zdroje videa až v kvalitě 8K. SR8015 také nabízí podporu HDMI eARC, takže 3D zvukové formáty jako Dolby Atmos a DTS: X lze přenášet z vašeho televizního zdroje v mistrovské kvalitě.

 


Technologie virtualizace Dolby Atmos a Dolby Atmos Height
Pociťte každou dimenzi s Dolby Atmos s reproduktory až 7.1.6 nebo 9.1.4. Pro dokonalý zážitek z domácího kina si užijte reproduktorový systém prostorového zvuku 7.1 nebo 9.1 a 6 dalších stropních reproduktorů nebo 4 stropní reproduktory Dolby Atmos - včetně upmixerů Dolby Surround pro starší obsah.

Pro ty, kteří nemají výškové reproduktory, využívá technologie Dolby Atmos Height Virtualization hluboké porozumění vnímání lidského zvuku Dolby Atmos a simuluje tak pocit stropních reproduktorů.

 

DTS: X a DTS Virtual: X
Pohlcující zvuk DTS: X ™ umisťuje zvuk tam, kde by zněl v přirozeném prostoru, a zajišťuje tak ve vaší domácnosti realistický vícerozměrný zvukový zážitek. DTS Neural: X ™ vytváří zvýšený realismus, který vás vtáhne přímo do světa vašich oblíbených filmů.

DTS Virtual: X nabízí pohlcující zvuk bez výškových kanálů a vytváří virtuální výškové efekty v uspořádání reproduktorů 7.1, 5.1 nebo 2.1.

 

DTS: X Pro
Podporuje nejnovější zvukovou technologii DTS 3D. Zažijte plný prostorový zvuk s vynikající pozorností k detailům díky DTS: X Pro a 13,2kanálovému zpracování zvuku. K tomu je vyžadován další stereofonní zesilovač (DTS: X Pro bude k dispozici prostřednictvím budoucí aktualizace firmwaru).	
 

Vylepšená technologie IMAX
S technologií IMAX Enhanced získáte prvotřídní zábavu pro domácnost. Nejnovější technologie DTS nastavuje nové standardy pro kvalitu obrazu, zvuku, měřítka a obsahu. Uvidíte jasnější a jasnější obraz a pocítíte pohlcující a podmanivý zvuk DTS. Podívejte se na rozšířený formát obrazu a zažijte prémiový obsah, který digitálně reviduje IMAX.

 

Auro-3D zážitek
Ponořte se do věrného zvuku s Auro-3D. Díky speciální výšce a stropním kanálům kromě běžných kanálů zažijete ještě intenzivnější prostorový zvuk. SR8015 podporuje konfigurace Auro 3D až 11,1 bez dalšího koncového stupně a úplná konfigurace 13,1 je podporována dalším koncovým stupněm. Auro-Matic Upmixer druhé generace zajišťuje působivý 3D zvuk, i když jej originál nenabízí.

 


Zažijte další kapitolu filmové zábavy
Užijte si veškerou zábavu v nejvyšší dostupné kvalitě zobrazení. Sledujte své filmy v rozlišení 8K s propustností 8k / 60Hz nebo upscaling a využívejte výhody pokročilých video technologií, jako jsou Dynamic HDR, HDR10 + nebo Dolby Vision. Rychlé přepínání médií (QMS) eliminuje černé obrazovky při přepínání mezi obsahem.

 

Další úroveň v hraní
Zažijte hraní v nejvyšší kvalitě. Užijte si hry s propustností 4K / 120 Hz a upscalingem, stejně jako s proměnlivou obnovovací frekvencí (VRR), rychlým přenosem snímků (QFT) a režimem automatické nízké latence (ALLM). To snižuje nebo eliminuje zpoždění, trhání a přerušení obrazu, aby byl zajištěn plynulejší, přirozenější a ostřejší herní zážitek.

 
Dva výstupy pro subwoofer
Podporuje dva subwoofery pro hladkou, nízkofrekvenční reprodukci basů ve vašem poslechovém prostředí. Užijte si přesné basy bez slyšitelných špiček nebo poklesů, bez ohledu na to, kam subwoofer umístíte. Připojené subwoofery lze kalibrovat samostatně, díky technologii Audyssey Sub EQ HT, pro plynulý basový výkon přizpůsobený každé místnosti.


Podporuje nejoblíbenější hlasové asistenty
Užijte si nekomplikované hlasové ovládání a plnou flexibilitu předních hlasových asistentů. Použijte Amazon Alexa, Google Assistant nebo Apple Siri. Požádejte o svou oblíbenou hudbu, zvyšte hlasitost, přepněte na další skladbu, přepněte vstupy a mnohem více. Přepínejte mezi hlasovými službami nebo jednoduše použijte své oblíbené - výběr je na vás. Funkce a dostupnost se liší v závislosti na asistentovi jazyka.

Hlasové ovládání Amazon Alexa
Díky vestavěným SR8015 a HEOS můžete streamovat a ovládat své oblíbené hudební služby pomocí Alexa. Hudbu ze Spotify nebo Amazon Music můžete přehrávat mimo jiné hlasovým příkazem. Otočit nahoru nebo dolů, pozastavit, ztlumit nebo přeskočit na další skladbu - vše pomocí hlasového příkazu. 

Chcete-li začít streamovat hudbu pomocí hlasových příkazů Alexa, otevřete aplikaci Alexa a vyberte „Dovednosti“. Přidejte aktivaci HEOS Home Entertainment a aktivujte tuto dovednost. Poté v nabídce aplikace Alexa přepněte na zobrazení „Smart Home“ a vyberte „Přidat zařízení“ nebo jednoduše řekněte „Alexa, objevte moje zařízení“.

Zjistit více
 

Hlasové ovládání Google Assistant
Dostupný zvukový obsah můžete ovládat pomocí Google Home, aplikace Google nebo jiných zařízení pomocí integrovaného Asistenta Google. Začněte přehrávat hudbu v aplikaci HEOS a poté můžete požádat Asistenta Google, aby mimo jiné změnil hlasitost, přehrával skladby, pozastavil nebo přeskočil skladby. Rozsah funkcí se neustále rozšiřuje. 

 

Hlasové ovládání AirPlay 2 a Apple Siri
Streamujte zvuk ze svých oblíbených služeb, jako jsou Apple Music a Spotify, nebo sledujte videa ze služeb, jako je YouTube a Netflix na jakémkoli iPhonu, iPadu, Macu nebo Apple TV. Zvukové stopy ze zdrojů AirPlay 2 můžete slyšet synchronně přes reproduktory připojené k SR8015. 

AirPlay 2 také podporuje zvuk z více místností: můžete streamovat obsah bezdrátově a současně do více zařízení kompatibilních s AirPlay 2. Vylepšené ukládání do mezipaměti zajišťuje plynulé přehrávání zvuku. Kompatibilní zvuková zařízení lze ovládat a seskupovat pomocí AirPlay 2 a aplikace Apple Music nebo Apple Home, a to buď v aplikaci AirPlay 2, nebo pomocí hlasového ovládání Siri.

Zjistit více

 


Bezdrátové streamování přes WLAN a Bluetooth se dvěma integrovanými anténami 
Streamujte svou oblíbenou hudbu bezdrátově pomocí SR8015 přes WLAN a Bluetooth. Dvě integrované antény zajišťují stabilní připojení i v městských oblastech. Kromě toho je podporována dvoupásmová WiFi 2,4 GHz (11b / g / n), 5GHz (11a / n) pro maximální možnou kompatibilitu s chytrými zařízeními. SR8015 lze připojit k WLAN rychle, snadno a bezpečně pouhým stisknutím tlačítka. Alternativně můžete použít zařízení iOS ke sdílení svých přístupových dat WiFi s přijímačem. 

 

Bluetooth audio přenos 
 

Sledujte nejnovější film nebo poslouchejte hudbu, aniž byste probudili celý dům. Poslouchejte zvuk bezdrátově přes bluetooth sluchátka a vypněte hlavní reproduktory, abyste nerušili nikoho kolem vás. Se SR8015 můžete také přehrávat zvuk přes Bluetooth sluchátka a připojené reproduktory současně.


Integrovaný HEOS
Integrovaný HEOS je váš klíč k neomezenému hudebnímu zážitku kdekoli ve vaší domácnosti. Přehrávejte skladby uložené na vašem chytrém zařízení nebo osobním mediálním serveru a streamujte své oblíbené skladby z předních streamovacích služeb, jako jsou Spotify, Amazon Music HD, TIDAL, TuneIn Internet Radio a další, a to i ve vysokém rozlišení. Zkombinujte svůj AV zesilovač s vestavěným HEOS s jakýmkoli vestavěným produktem nebo reproduktorem HEOS a přenášejte jakýkoli hudební zdroj nebo zvuk televize kamkoli ve vaší domácnosti. 

* Dostupnost se liší podle regionu. Možná. je vyžadováno předplatné.

 

Hi-Res audio podpora
Poslechněte si každou notu přesně podle záměru umělce. SR8015 dekóduje bezztrátové zvukové formáty Hi-Res ALAC, FLAC a WAV až do 24 bitů / 192 kHz a také stopy DSD 2,8 a 5,6 MHz (audiofilského formátu SACD). Vychutnejte si hudbu přes USB port na přední straně nebo ze síťových zdrojů.

 

Pokročilý 32bitový D / A převodník na všech kanálech
SR8015 byl vybaven 32bitovými D / A převodníky od AKM pro nejlepší kvalitu a maximální dynamiku s minimálním zkreslením. To umožňuje trvale vysokou kvalitu na všech kanálech pro maximální zážitek z poslechu prostorového zvuku.

Topologie Marantz HDAM a aktuální zpětná vazba
SR8015 má exkluzivní technologii Marantz HDAM. Hyper Dynamic Amplifier Module (HDAM) nabízí optimalizovaný širokopásmový výkon s nízkým šumem a extrémně vysokou rychlostí zabití pro maximální dynamický rozsah, aby bylo možné přehrávat moderní zvukové soubory s vysokým rozlišením a optimální kvalitou zvuku. Kromě toho je model SR8015 vybaven topologií Current Feedback, další exkluzivní inovací společnosti Marantz, pro vysokou věrnost a širokou škálu zdrojů.

Integrovaný phono vstup s HDAM EQ stolem
Jednoduše připojte svůj analogový gramofon k přijímači a užijte si čistou čistotu každé nahrávky ve vaší vinylové sbírce. HDAM komponenta Marantz SR8015 je nejen rychlejší než běžné operační zesilovače, ale také zajišťuje jasný zvukový signál a bezkonkurenční zvukový výkon.Režim předzesilovače
V přepínatelném režimu předzesilovače pracuje váš zesilovač Marantz AV pouze jako audiofilní vícekanálový předzesilovač s nejnovějším připojením HDMI. Režim předzesilovače nabízí cestu signálu s absolutně nízkým zkreslením a větší toleranci úrovně ořezávání oddělením integrovaných výkonových zesilovačů od předzesilovače. Získáte extrémně kvalitní předstupeň AV bez zvýšení nákladů.

13.2 zpracování kanálu
SR8015 nabízí zpracování až 13,2 kanálů. Připojte 2kanálový výkonový zesilovač podle vašeho výběru k SR8015 pro ještě pohlcující a pohlcující 3D zvukový zážitek s konfigurací reproduktorů 7.2.6 nebo 9.2.4.

Přední široká podpora Dolby a DTS: X
S podporou vnějších předních kanálů můžete přidat dva přední reproduktory a vytvořit tak plynulejší přední prostorovou scénu s konfigurací reproduktorů až 9.1.2 nebo 9.1.4 v režimu Dolby nebo DTS. Konfigurace 9.1.4 vyžaduje další 2kanálový zesilovač, který musí být připojen k SR8015.Certifikováno „Roon Tested“ 
Všechny nové AV zesilovače Marantz jsou nyní certifikovány Roon Tested. Získejte více ze své digitální hudební knihovny s dalšími informacemi o svých oblíbených umělcích a písních. Najděte texty písní, data koncertů, fotografie, životopisy, recenze a další. Je vyžadováno předplatné.

 

Více zdrojů, více místností
 

Sledujte film v jedné místnosti, zatímco jiný člen rodiny v jiné zóně nepřetržitě poslouchá skladbu ve Spotify. Užijte si 7.1kanálový prostorový zvuk v hlavní místnosti a samostatný zdroj nebo stream hudby v jiné místnosti. Připojte pár stereofonních reproduktorů k výstupům zesilovače multiroom. Nebo k předzesilovačům zóny 2 připojte samostatný stereofonní zesilovač a reproduktory.

Zvuk televize ve všech zónách
Přehrávejte televizní zvuk hlavní zóny ve druhé zóně, aniž byste ovlivnili plně diskrétní vícekanálové přehrávání v hlavní zóně. V aplikaci AVR Remote vyberte pro druhou zónu „Zdroj“, aby se zvuk hlavní zóny nepřepnul na stereofonní PCM. 

 

Snadné nastavení, snadné použití
 

Přiložený průvodce rychlým startem poskytuje jednoduché a jasné pokyny, které vám pomohou začít. Jakmile připojíte televizor k SR8015 přes HDMI, na obrazovce se objeví průvodce instalací Marantz, který vás provede nastavením. Průvodce nastavením vám pomůže s důležitými nastaveními pro nejlepší možnou kvalitu zvuku bez ohledu na vaši konfiguraci. SR8015 automaticky pojmenuje vstupy HDMI, jakmile je připojen zdroj. Vstupy HDMI můžete také pojmenovat sami.

Integrace Smart TV
SR8015 lze u některých chytrých televizorů také ovládat pomocí dálkového ovladače televizoru pomocí funkce HDMI-CEC (Consumer Electronics Control). Aktivujte funkci „Ovládání HDMI“ na zesilovači a nakonfigurujte funkce ovládání zesilovače v nabídce „Inteligentní nabídka“. Poté budete mít přímý přístup ke zdrojům a režimům prostorového zvuku, nabídce nastavení zesilovače AV a předvolbám Smart Select z domovské obrazovky „Smart Menu“ vašeho televizoru.

Užitečné funkce Smart Select
Čtyři tlačítka Smart Select na dodávaném dálkovém ovladači vám umožňují uložit vaše oblíbená nebo často používaná nastavení a v případě potřeby je změnit - včetně vstupního zdroje, úrovně hlasitosti, zvukového režimu, konfigurace Audyssey a dokonce i nastavení „All Zone Stereo“ pro párty režim. Stisknutím tlačítka SR8015 okamžitě nakonfiguruje zesilovač podle požadovaného nastavení.


Aplikace Marantz AVR Remote
Vzdálená aplikace Marantz AVR pro chytré telefony a tablety s iOS a Android vám poskytuje rozsáhlé možnosti ovládání pro provoz nejnovější generace síťových kompatibilních zesilovačů Marantz AV. Ovládejte základní funkce vašeho produktu Marantz, jako je zapnutí / vypnutí, ovládání hlasitosti, vstupy a nastavení, nebo přepněte přímo do aplikace HEOS a ovládejte hudbu online.

 


Pokročilé nastavení a kalibrace místnosti s Audyssey MultEQ XT32
Vylepšete svůj zvukový zážitek s Audyssey MultEQ XT32 automatickým přizpůsobením prostředí poslechu. S dodávaným měřicím mikrofonem analyzuje MultEQ XT32 charakteristiky přehrávání jednotlivých reproduktorů (včetně subwooferu) až v 8 měřicích bodech a vytváří přesné digitální filtry, pomocí kterých jsou pro jednotlivé kanály určeny vhodné frekvenční odezvy a nastavení času. Audyssey Dynamic Volume opravuje otravné skoky hlasitosti, ke kterým dochází například v televizních reklamách. I při nízké hlasitosti slyšíte jasně dialogy, hudbu a zvuky. Audyssey Dynamic EQ zajišťuje přesné vyladění zvuku a maximální čistotu při všech úrovních hlasitosti. Audyssey Low Frequency Containment (LFC) používá výkonné psychoakustické algoritmy zajistit vyvážený zvuk v celém frekvenčním rozsahu. Audyssey LFC zabraňuje basovým vlnám pronikat do zdí a rušit sousedy, aniž by to ovlivnilo zážitek z basů v poslechové místnosti. Audyssey Sub EQ HT umožňuje individuální DSP ladění každého subwooferu v konfiguracích se dvěma subwoofery. Ve srovnání s konfiguracemi s jediným subwooferem to umožňuje dosáhnout hlubších a jasněji definovaných basů. 

Aplikace Audyssey MultEQ Editor
S aplikací Audyssey MultEQ Editor můžete jít o krok dále a zkontrolovat a upravit nastavení provedená automatickou kalibrací v aplikaci Audyssey MultEQ Editor. Tímto způsobem lze výkon doladit tak, aby vyřešil jakékoli konkrétní problémy v místnosti a přizpůsobil prostorový zážitek vašim osobním preferencím.

Konfiguraci zkontrolujete podle výsledků detekce reproduktorů Audyssey MultEQ
Prohlédněte si výsledky před a po kalibraci Audyssey, což usnadňuje identifikaci problémů v místnosti
Upravte cílovou křivku Audyssey pro každý pár kanálů podle svého individuálního vkusu
Upravte celkové rozložení frekvence EQ pro každý pár kanálů
Přepínání mezi dvěma vysokofrekvenčními rollovými cílovými křivkami
Povolte / zakažte kompenzaci středního pásma, aby byl zvuk jasnější a hladší
Uložte a obnovte nastavení kalibrace
Placená aplikace Audyssey MultEQ Editor je k dispozici pro iOS a Android a lze ji zakoupit v Apple AppStore a Google Play Store.
Integrovaná paměť pro dvě konfigurace reproduktorů
Nový SR8015 vám umožňuje uložit dvě zcela nezávislá nastavení Audyssey a přepínat mezi nimi za běhu, takže si můžete svůj zážitek z poslechu přizpůsobit tak, aby vyhovoval vašemu obsahu nebo prostředí poslechu.

Možnosti externího ovládání
SR8015 lze ovládat externě a pomocí IP, a lze jej proto snadno přizpůsobit a integrovat do integračních řešení od jiných poskytovatelů. Může být provozován přes síť řídicích zařízení od známých dodavatelů a nabízí Control4 SDDP (Simple Device Detection Protocol) pro bezproblémové propojení s domácí automatizací Control4. Na zadní straně je IR vstup a výstup pro připojení k aktivnímu externímu komerčně dostupnému přijímači dálkového ovládání. Další zařízení Marantz, například přehrávače CD, lze poté také zapojit do řetězce dálkového ovládání a ovládat.
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
tel: 603 494 686    otevřeno Po - Pá: 10 - 12  13-17 hodin

0 kusů / 0