MARANTZ M-CR612 SG (u nás k poslechu)

Kód:
908130
Výrobce:
Cena s DPH: 11 990 Kč
Cena bez DPH: 9 909,09 Kč
Skladová dostupnost:
ihned

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad porovnat
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: MARANTZ M-CR612 SG (u nás k poslechu)

Oceněný stereo systém EISA2019-2020, velký dynamický zvuk rozehraje i nejchcíplejší reprosoustavy, pro tichý poslech lze aktivivat učinný DBB Bass. Má plnohodnotný Bi-Amp výstup. 

Multimediální hudební systém, již nepotřebujete vysvětlovat dalším členům rodiny jak zapnout zvuk z TV, jednoduše se přístroj naprogramuje na ovládání vaším ovladačem od TV, zapnete TV a systém se také zapne na optickém vstupu z TV, dálkovým ovladačem od TV ovládáte hlasitost systému /TV repro jsou vypnuté/, vynete TV a vypne se i system.

FM, DAB+, internetové rádia, USB či síťové přehrávání hudby z Nasu včetně hudeních souborů Hi-Resolution, DSD atd... Díky analogovému vstupu můžetet připojit i gramofon s předzesilovačem.

Díky Multiroomovému systému Heos ho můžete zařadit do ozvučení celého bytu či domu.

Elegantní síťový CD receiver podporuje téměř nekonečné možnosti bezdrátového streamingu pomocí AirPlay 2, Bluetooth anebo z platformy HEOS. Jakmile připojíte vaše reprosoustavy ke čtyřem kanálům velmi účinných digitálních audio zesilovačů, tak si užijete nejmuzikálnější zvuk Marantz.

Se dvěma digitálními optickými vstupy připojíte dokonce i váš televizor, jehož sledování si užijete ještě více.

K dispozici je také kompletní sestava rozhlasových stanic z vysílání DAB+, FM a internetu. Pokud vám na hudbě opravdu záleží, měl by Marantz Melody X být při výběru hudebního systému na první pozici.

Výkon 2x 60W (6 Ω), nebo 4x 30W v režimu repro A/B s individuálním nastavením hlasitosti pro každý výstup.

Přehrává CD, WMA/MP3 (CD-R/RW) a obsahuje přijímače rozhlasu FM a DAB+ Přehrává internetová rádia, Spotify, Amazon Prime Music, TIDAL a obsah z telefonu bezdrátově přes AirPlay 2, nebo Bluetooth Podporuje hlasové ovládání Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri Podporuje přehrávání souborů MP3 a gapless přehrávání hi-res audia WAV/FLAC/ALAC 192kHz/24bit a DSD 2.8/5.6MHz Vestavěný Bluetooth a dual band Wi-Fi 2.4GHz/5GHz

Osazen dvěma digitálními vstupy s automatickým rozpoznáním vstupního signálu pro připojení TV, nebo jiných digitálních zdrojů

Programovatelný dálkový ovladač lze nastavit pro základní povely televizního přijímače – hlasitost, mute, výběr předvolby. 

kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
tel: 603 494 686    otevřeno Po - Pá: 10 - 12  13-17 hodin
tel: 737 129 593

0 kusů / 0