Primare i15 Prisma Black (u nás k poslechu)

Kód:
896499
Výrobce:
Cena s DPH: 44 990 Kč
Cena bez DPH: 37 181,82 Kč
Skladová dostupnost:
ihned

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad porovnat
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: Primare i15 Prisma Black (u nás k poslechu)

15 Prisma je oceněný integrovaný zesilovač a síťový přehrávač poskytující 60 wattů energie na kanál a vybavený streamováním hudby Prisma a funkcemi multi-room / multi-zone.

Technologie Díky skříňce I15 Prisma o velikosti tři čtvrtiny se otevírají ještě větší možnosti než u komponentů plné velikosti, které poskytují hudební výkon nejvyšší kvality a přístup do všech místností v domě. Sekce zesílení využívá špičkový veškerý analogový výstupní stupeň Hypex, který poskytuje 60 wattů energie pro ohromující řízení a ovládání prakticky jakéhokoli reproduktoru, což zcela odvádí kompaktní velikost zesilovače. Stupeň převodu z digitálního na analogový je stejně působivý, je schopen zpracovat hudební soubory s rozlišením až do PCM 384 kHz a funkcí DSD 128.

Prisma - síťová a vícesložková technologie Prisma je soubor technologií, které poskytují nejširší škálu funkcí a funkcí síťového hudebního přehrávače. V podstatě vytvořen jako streamer, který by každému a všude v domácnosti umožnil prozkoumat, objevit a sdílet hluboce uspokojivý zážitek z vysoce výkonného přehrávání hudby - Prisma poskytuje konektivitu ve více místnostech / více zónách a kontrolu uložených a streamovaná média, ať už kabelová nebo bezdrátová, vše spravované z mobilních zařízení prostřednictvím specializované aplikace pro řízení systému Prisma. Kromě technologií AirPlay 2 *, Bluetooth ® , Roon Ready * a Spotify Connect® nabízí Prisma vestavěný Chromecast, jedinečný portál pro streamování, který umožňuje snadné a snadné připojení ke stovkám aplikací a služeb pro streamování, včetně hlasového ovládání, pro nejlepší možné výkon a uživatelský dojem.

kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
tel: 603 494 686    otevřeno Po - Pá: 10 - 12  13-17 hodin
tel: 737 129 593

0 kusů / 0