Denon DCD-1600NE SP

Kód:
811460
Výrobce:
Cena s DPH: 31 490 Kč
Cena bez DPH: 26 024,79 Kč
Skladová dostupnost:
Na objednání

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad porovnat
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


 • Popis
 • Foto
Popis k výrobku: Denon DCD-1600NE SP

Denon DCD-1600NE je HiFi CD / SACD přehrávač nové generace, vybavený precizní mechanikou vlastní konstrukce a D / A převodníkem se vzorkováním 32-bit / 192kHz Advanced AL32 Processing Plus s obvody Burr-Brown PCM1795. Kromě standardních disků CD a SACD přehrávač podporuje i disky DVD-R / RW a DVD + R / RW s audio daty se vzorkováním 24-bit / 192kHz a DSD 2,8 a 5,6MHz a CD-R / RW disky se vzorkováním 48kHz . CD přehrávač Denon DCD-1600NE svou konstrukcí a zvukovým podáním tvoří optimální dvojici se zesilovačem Denon PMA-1600NE. Výstupní analogový signál z přehrávače je vyveden pozlacenými RCA konektory pro připojení ke standardnímu integrovanému zesilovači.

 • Pokročilé zpracování AL32 a ultra přesný 192kHz / 32bit D / A konvertor - Digitální nahrávky krásně věrné původnímu zvuku
 • DAC Master Clock design obvodů - Reprodukce zvuku bez šumu
 • Přímá mechanická konstrukce - Minimalizuje nežádoucí vibrace
 • Pečlivě navržená konstrukce, minimální signálové cesty a vybrané Hi-Fi díly - Zachovává čistotu zvukového signálu
 • Denon originální mechanika s S.V.H. - Přesné načtení a dekódování ze všech disků
 • Přehrávání CD a Super Audio CD; DSD (2,8 MHz / 5,6 MHz), SPCM až 192 kHz / 24 bitů zaznamenaných na DVD R / RW - Rozšířená podpora pro moderní audio stopy ve vysokém rozlišení
 • Oddělené digitální a analogové napájení - Zachovává čistotu zvukového signálu
 • Režim Pure Direct - Pro čistý výstup
 • Dostupný v prémiové stříbrné a černé - Perfektně ladí s integrovaným zesilovačem Denon PMA-1600NE

Pokročilé zpracování AL32 Plus

Pro zpracování dat z digitálního vstupu má PMA-1600NE ve své výbavě Advanced AL32 Processing Plus, nejnovější verzi reprodukční techniky Denon, která využívá jedinečné interpolační algoritmy a podporuje ve vysokém rozlišení i PCM signál 384 kHz / 32-bit. Tyto algoritmy interpolují body, které by měly existovat před a po přenosu velkého množství dat na dosažení hladkého průběhu, který se blíží původnímu signálu. Tím, že se opatrně obnoví data, která byla ztracena při digitálním nahrávání, je přehrávaný zvuk velmi detailní, bez rušení, přesně lokalizován, bohatě expresivní i ve spodním rozsahu a krásně věrný původnímu zvuku.

Podpora přehrávání datového disku DSD

Kromě CD a Super Audio CD, DCD-1600NE může přehrávat i DSD (2,8 MHz / 5,6 MHz) a jiné soubory s vysokým rozlišením až do 192 kHz / 24 bitů, nahraných na DVD-R / RW a DVD + R / RW discích. Hudební soubory s vzorkovací frekvencí až do 48 kHz nahrané na discích CD-R / RW lze přehrávat také.


DAC Master Clock Design

Pro přesnou synchronizaci digitálních obvodů, DCD-1600N DAC Master Clock pracuje se signálem v momentě kdy je dodáván. Umístění Master Clock bezprostředně ke D / A převodníku (DAC) potlačuje vibrace a zajišťuje optimální přesnost D / A konverze. DCD-1600N tak využívá hodinový oscilátor a výrazně sníží fázový šum, který je při posuvu frekvence. Master Clock elektrický obvod výrazně zlepší plný potenciál výkonu díky vysoce kvalitnímu časování. Vodivý polymerový kondenzátor s obzvláště vynikajícími vlastnostmi pro renomovanou kvalitu zvuku Denon, byl umístěna do základny napájecího zdroje. Vše je tak k sobě blíž, signálové cesty jsou kratší a nedochází tak k rušení signálu. DCD-1600N je vybaven dvěma oscilátory, jeden pro každou vzorkovací frekvenci (44,1 kHz a 48 kHz), které lze mezi frekvencemi přepínat, aby důkladně potlačily chvění.

kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
tel: 603 494 686    otevřeno Po - Pá: 10 - 12  13-17 hodin
tel: 737 129 593

0 kusů / 0