Marantz Model 40N + CD60

Kód:
40ncd60b
Výrobce:
Běžná cena: 86 980 Kč
Ušetříte: 6 990 Kč (8%)
Cena s DPH: 79 990 Kč
Cena bez DPH: 66 107,44 Kč
Skladová dostupnost:
ihned

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad porovnat
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


 • Popis
 • Foto
Popis k výrobku: Marantz Model 40N + CD60

Sada stereo zesilovače Marantz Model 40N a CD přehrávače Marantz CD60 v moderním desingu.

K poslechu ve studiu v Plzni.

Záruka 5 Let.

https://www.marantz.com/cs-cz/5ywarranty

 

Model 40N má navíc: HDMI ARC vstup, Power Amp Direct - ta udělá ze stereo zesilovače koncový stupeň např. pro zařazení do domácího kina. 

Streamujte miliony skladeb ve vysokém rozlišení

Streamujte hudbu ze služeb jako Spotify, Amazon Music HD a TIDAL nebo si vychutnejte svou vlastní digitální hudební knihovnu – chcete-li, pohodlně hlasovým příkazem přes Amazon Alexa nebo Siri.

HiFi pro celý váš domov

MODEL 40n lze také použít jako hudební rozbočovač pro váš multi-room systém.

HDMI vstup pro připojení AV

Díky HDMI ARC (Audio Return Channel) je stereo zesilovač extrémně flexibilní. Tímto způsobem lze zvuk televizoru přehrávat také prostřednictvím vašeho audio systému.

Digitální streamování ve vysokém rozlišení

Vestavěný HEOS® poskytuje snadný přístup ke veškeré vaší digitální hudbě – od Spotify, TIDAL, Amazon Music HD až po AirPlay 2 a mnoho dalších možností streamování.

Multiroom s dalšími výrobky Denon a Marantz se systémem Heos.

DIGITÁLNÍ STREAMOVÁNÍ VE VYSOKÉM ROZLIŠENÍ

Naše síťové zesilovače jsou speciálně navrženy pro nekonečně velké online hudební sbírky. Díky HEOS® Built-in můžete streamovat svou oblíbenou hudbu přímo bez dalších zařízení. Kromě streamování hudebních služeb jako Spotify, TIDAL a TuneIn podporuje MODEL 40n také přehrávání přes AirPlay2 nebo Bluetooth. Můžete také přehrávat svou vlastní digitální hudební sbírku prostřednictvím připojení USB-A nebo z kompatibilních síťových serverů

MARANTZ MUSICAL PHONO EQ STAGE

Kvalitní vinylový zvuk je slyšitelný i hmatový, ale vyžaduje vysoce specializované elektronické součástky. Marantz Musical Phono EQ stage umožňuje připojení gramofonu s MM cartridge přímo k MODEL 40n. Můžete si tak vychutnat své oblíbené desky bez jakékoli další elektroniky.

OVLÁDÁNÍ TÓNU

Přizpůsobte si zvuk tak, aby vyhovoval vašim preferencím za běhu. Upravte basy a výšky tak, aby odpovídaly vaší hudbě, nebo použijte režim Source Direct pro nejčistší možný zvuk.

VZHLED A DOJEM PRÉMIOVÉ TŘÍDY

MODEL 40n jde ve stopách mnoha zařízení Marantz, které jsou známé svým prvotřídním designem. Byly zváženy všechny aspekty: od prémiových materiálů a symetrie až po klasický okénkový displej a dokonalé fungování ovládání hlasitosti. Kdo říká, že vaše stereo musí vypadat jako sbírka laboratorního vybavení? Marantz MODEL 40n chce být slyšen, viděn a dotek.

MODULY HYPERDYNAMICKÝCH ZESILOVAČŮ

Aby byly zachovány detaily, nuance a esence vaší oblíbené hudby, Marantz vyvinul HDAM (Hyper Dynamic Amplifier Modules), které překonávají běžná čipová řešení, pokud jde o rychlost a odezvu. S touto jedinečnou inovací od Marantz vám MODEL 40n zajistí, že si vždy užijete ten nejhudební zvuk.

VÝSTUP PRO SUBWOOFER

Hluboké basy jsou fyzicky cítit. V kombinaci se stejně kvalitními reproduktory produkuje MODEL 40n působivé basy, které vás polechají v žaludku. Navíc můžete k vyhrazenému výstupu pro subwoofer připojit subwoofer a upravit nastavení výhybky pro přesnou integraci s hlavními reproduktory.

 

CD přehrávač Marantz CD60

Přehrává Hi-Res Soubory z USB Vstupů

CD 60 dokáže přehrávat soubory MP3, WMA, AAC a WAV, FLAC HD, ALAC, AIFF (až 192 kHz/24bit) a DSD (až 5,6 MHz) z připojeného paměťového zařízení USB.

 

 • Objevte Nový Zvuk u Klasických CD

  CD 60 je pro ty, kteří si váží své sbírky CD a při každém poslechu se snaží objevit nové detaily

  Luxusní Design Odpovídá Nejmuzikálnějšímu Zvuku

  Díky architektonickému designu, moderním materiálům a intuitivnímu ovládání je CD 60 stejně úžasný na pohled jako na poslech.

  Krásné Spárování se Zesilovači Marantz

  Shodný vizuální design a kompatibilní technologie dělají z CD 60 přirozený doplněk k zesilovačům MODEL 40n, MODEL 30 nebo jiným zesilovačům Marantz.

Napájecí Zdroj s Vysokými Proudy

Napájecí zdroj CD 60 využívá rychlé Schottkyho bariérové diody s vysokým proudem, kondenzátory pro ukládání proudu s vyšší hodnotou a vylepšené regulátory napětí ve srovnání s předchozími modely této třídy. Předimenzované kondenzátory v napájecím zdroji zlepšují stabilitu proudu a snižují šum při velmi náročném poslechu.

Optimalizovaný Obvod HDAM

V modelu CD 60 byl patentovaný obvod HDAM oproti předchozí verzi ještě více optimalizován díky symetrickému umístění součástek na desce plošných spojů a vytvoření přímější cesty signálu. Tato aktualizace zlepšuje zvukovou scénu oproti předchozím modelům ve snaze o Nejmuzikálnější Zvuk.

Bohatý, Vřelý a Vzdušný Zvuk

Odborně vyladěný legendárním Zvukovým Mistrem Marantz pro ten nejmuzikálnější zvuk. Hoden Vaší Sbírky CD 60 je přehrávač CD, který si vaše cenná sbírka CD zaslouží.

 

Jednotka (Š x V x H mm) 442 x 129 x 396
Velikost skříně 442 x 129 x 380
Čistá hmotnost 7,5 kg
Rozměry balení (Š x V x H mm) 525×249×511
Celková hmotnost balení 10,2 kg
 
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
tel: 603 494 686    otevřeno Po - Pá: 10 - 12  13-17 hodin
tel: 737 129 593

0 kusů / 0