Sonance C6R

Kód:
SNC.C6R_4
Výrobce:
Cena s DPH: 7 490 Kč
Cena bez DPH: 6 190,08 Kč
Skladová dostupnost:
ihned

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad porovnat
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: Sonance C6R

Reproduktory Sonance série C6R jsou instalační reproduktory do stropu, které spojují elegantní, moderní styl s vynikajícím zvukovým výkonem a cenou. Jsou navrženy tak, aby se daly umístit kdekoli: ve velké místnosti nebo v malých prostorách, jako jsou chodby. Disponují jedním otočným 25 mm (1“) výškovým měničem z látkové kopule, chlazené ferrofluidem a jedním 165 mm (6.5") basovým měničem s polypropylenovým kuželem s gumovou obrubou.


Bez okrajový design magnetické mřížky poskytuje elegantní estetický vzhled, který doplní každý prostor. Jednodílné lakovatelné mřížky umožňují snadný proces lakování, což zaručuje vysokou kvalitu výsledku a přesné přizpůsobení barev, díky čemuž zaniknou ve stropě. Reproduktory Sonance série C jsou vybaveny integrovaným montážním systémem RotoLock® pro rychlou montáž přímo do již existujících stropů.


  • elegantní, moderní styl s vynikajícím zvukovým výkonem a cenou
  • jeden 25 mm (1“) otočný výškový a jeden 165 mm (6.5“) basový měnič
  • jednodílné lakovatelné bez okrajové mřížky
  • integrovaný montážní systém RotoLock

 

kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
tel: 603 494 686    otevřeno Po - Pá: 10 - 12  13-17 hodin
tel: 737 129 593

0 kusů / 0