Sonance IS15W

Kód:
SNC.IS15W_4
Výrobce:
Cena s DPH: 89 990 Kč
Cena bez DPH: 74 371,90 Kč
Skladová dostupnost:
Na objednání

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad porovnat
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: Sonance IS15W

Pasivní instalační subwoofer ze série Sonance Invisible, určený pro rozšíření basů v distribuovaných zvukových systémech nebo systémech domácího kina. Přidejte jej k viditelným reproduktorovým soustavám, jako jsou Sonance Visual Performance nebo Architectural Series, a získejte zcela neviditelné posílení basů. V místnosti působí mohutným zvukem, a to bez jakýchkoli vizuálních stop.


Pokročilý 381 mm basový měnič Air Flex vyrobený ze skleněných vláken umí podat nízké frekvence s důrazem a bez zkreslení. Ve spolupráci s propracovanou konstrukcí ozvučnice se Sonance IS15W postará o bezkonkurenční zvukový přednes v rozmezí 30 až 250 Hz.


Pokud hledáte elegantní a nenápadný způsob pro ozvučení komerčních provozů, rezidenčních prostor nebo domácího kina, série Sonance Invisible je přesně pro vás.


kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
tel: 603 494 686    otevřeno Po - Pá: 10 - 12  13-17 hodin
tel: 737 129 593

0 kusů / 0