Triangle Esprit Antal Ez bílá vysoký lesk

Kód:
TRG.ESP.ANTALEZ.WG_4
Výrobce:
Cena s DPH: 59 990 Kč
Cena bez DPH: 49 578,51 Kč
Skladová dostupnost:
ihned

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad porovnat
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: Triangle Esprit Antal Ez bílá vysoký lesk

Od roku 1994 sloupový reproduktor Antal svedl mnoho milovníků Hi-Fi. Díky integraci nejnovějších technologických inovací se vrací se svou sedmou aktualizací: Antal Ez. Renomovaný Antal byl vždy symbolem sloučení nejvyšší kvality a rozumné ceny. Tento 3-pásmový sloupový reproduktor obsahuje skvělý výškový reproduktor vyvinutý původně pro sérii Magellan. Patentovaná technologie dává reproduktorům TRIANGLE obrovskou dynamiku a efektivitu.


Antal Ez představuje příchod klíčové technologie, 100% přírodní celulózové membrány pro středobasový měnič. Přírodní papír bez jakékoli chemické úpravy je dokonalým kompromisem mezi lehkostí a tuhostí pro velmi přirozenou reprodukci tónů a hlasů. Dva sklolaminátové basové reproduktory zase poskytují hluboké a silné basy. Antal Ez poskytuje elegantní skleněný podstavec pro stabilitu s gumovými a kovovými hroty pro oddělení vašeho reproduktoru od podlahy. Zaujme každého, kdo hledá moderní, živý reproduktor využívající technologie TRIANGLE. Vhodné pro místnosti od 20 do 40 m2.


 

kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží

Monitor Audio Silver 300 7G black gloss

Elegantní Silver 300 7G Ash od Monitor Audio nabízí nově vyvinuté měniče Rigid Surface Technology (RST) II pro co nejpřirozenější zvuk. Jsou navržené tak, aby snižovaly zkreslení. Jedná se o nejoblíbenější model řady Silver.

Monitor Audio Silver 300 7G black gloss
new
Kód: MonitorAudioSilver 23007Gblack gloss
54 990 Kč bez DPH 45 446,28 Kč
tel: 603 494 686    otevřeno Po - Pá: 10 - 12  13-17 hodin
tel: 737 129 593

0 kusů / 0