Triangle Esprit Titus Ez černá vysoký lesk

Kód:
TRG.ESP.TITUSEZ.BG_4
Výrobce:
Cena s DPH: 22 490 Kč
Cena bez DPH: 18 586,78 Kč
Skladová dostupnost:
Na objednání

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad porovnat
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: Triangle Esprit Titus Ez černá vysoký lesk

Regálový reproduktor Titus Ez si získal pověst jednoho z nejlepších „ambasadorů“ zvuku Triangle. Tento 30cm vysoký a 17cm široký kompaktní reproduktor je vynikajícím úvodem do audiofilského zvuku a obsahuje klíčové technologie TRIANGLE. Titus Ez má diskrétní a elegantní design, který snadno splyne s okolím, zároveň však mistrně naplní místnost kvalitním zvukem. Reproduktor nabízí vynikající hudební intenzitu a silné basy vzhledem ke své velikosti.


Titus Ez používá výškový měnič Esprit Ez a jeden 130 mm středobasový měnič se 100% přírodní celulózovou membránou. Nízké frekvence jsou rozšířeny o bassreflex umístěn vzadu. Tento model už na první poslech překvapí detaily a obrovskou zvukovou scénou. Titus Ez bude lákat milovníky hudby, kteří hledají velmi kompaktní reproduktor s výborným detailem a širokým rozsahem zvukové scény. Doporučuje se pro místnosti od 8 m2 do 20 m2.


 

kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
tel: 603 494 686    otevřeno Po - Pá: 10 - 12  13-17 hodin
tel: 737 129 593

0 kusů / 0