Marantz SR6015 SG

Kód:
sr6015sg
Výrobce:
Cena s DPH: 39 990 Kč
Cena bez DPH: 33 049,59 Kč
Skladová dostupnost:
Na objednání

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad porovnat
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


 • Popis
 • Foto
Popis k výrobku: Marantz SR6015 SG
Popis k výrobku: Marantz SR6015 Black
Zažijte ten nejpodrobnější zážitek z domácího kina s tímto výkonným AV zesilovačem. Vychutnejte si nejhudebnější zvuk z jakéhokoli zdroje - od filmů přes vinyl až po digitální streamování. SR6015 přináší dokonalý zvuk pro každou příležitost. Díky prvotřídnímu prostorovému zvuku s vysokým rozlišením s technologií Dolby Atmos, DTS: X a IMAX Enhanced se můžete zcela ponořit do filmů a seriálů. Streamujte hudbu z předních služeb a užívejte si hudbu kdekoli doma s vestavěným HEOS. 

Užijte si vynikající výkon videa díky nejnovějším technologiím HDMI, jako je 8K / 60Hz pass-through a upscaling, podpora různých formátů HDR, jako HDR10, HDR10 +, Dolby Vision, Hybrid Log-Gamma (HLG) a Dynamic HDR, stejně jako nejnovější herní technologie, jako je 4K / 120 Hz pass-through, variabilní obnovovací frekvence (VRR) a režim automatické nízké latence (ALLM). 

Nový Marantz SR6015 byl značně vyladěn našimi renomovanými zvukovými mistry v nejmodernějších zařízeních a je založen na desetiletích zkušeností v oblasti hi-fi, aby zajistil výjimečný, audiofilní prostorový zvuk pro veškerou vaši zábavu.
Nejdůležitější vlastnosti vybavení
Vysoký výkon a mnoho možností připojení pro vaše předvolby zvuku:
Diskrétní 9,2kanálový výkonový zesilovač s výkonem 185 W na kanál a 11,2 kanálovým zpracováním.
8K / 60Hz a 4K / 120Hz pass-through (na jednom vstupu) pro všechny požadavky na zábavu:
Užijte si 8K kvalitu videa ze svého 8K zdrojového zařízení s nejnovější technologií HDMI nebo 8K upscaling ze zdrojů Full HD nebo 4K. 
Podporuje nejpokročilejší trojrozměrné zvukové formáty:
Díky technologii Dolby Atmos, technologii virtualizace výšky Dolby Atmos, DTS: X a DTS Virtual: X a vylepšenému zpracování IMAX můžete zažít prostorový, vícerozměrný zvuk.
Rozšířený zpětný zvukový kanál (eARC):
Připojte svůj televizor k hlavnímu výstupu HDMI s podporou eARC a streamujte nekomprimované zvukové formáty jako Dolby Atmos a DTS: X přímo z vaší aplikace Smart TV nebo ze zdrojů připojených k televizoru k vašemu AV zesilovači.
Nejlepší technologie pro domácí kino:
Podpora nejnovějších formátů HDR včetně HDR10, HDR10 +, HLG, Dolby Vision, barevného rozlišení 4: 4: 4 a BT.2020, stejně jako Dynamic HDR nabízí výjimečnou kvalitu obrazu, pokud jde o jas, čistotu a kontrast.
Pokročilé herní specifikace:
Díky průchodu 4K / 120Hz, variabilní obnovovací frekvenci (VRR), režimu automatické nízké latence (ALLM) a rychlému přenosu snímků (QFT) zažijete své hry s úžasnou kvalitou obrazu i sníženým zpožděním a latencí.
Streamování ve vysokém rozlišení pro audiofilní zvuk:
Poslouchejte bezztrátové soubory ALAC, FLAC a WAV až do 24 bitů / 192 kHz a stopy DSD na 2,8 MHz a 5,6 MHz a užívejte si hudbu přesně podle záměru umělce.
Exkluzivní komponenty pro slavný zvukový podpis Marantz:
Technologie Marantz HDAM, aktuální zpětná vazba, 32bitový D / A převodník AKM AK4458 a hybridní redukce chvění hodin PLL vytvářejí čistý, dynamický a detailní zvuk.
Téměř neomezené zdroje hudby:
Streamujte hudbu přes Spotify Free a Premium, Amazon Music HD, Tidal a další nebo streamujte přímo ze svého chytrého zařízení přes AirPlay 2 nebo Bluetooth.
Integrovaný HEOS a bezplatná aplikace HEOS:
Váš klíč k digitálnímu streamování hudby, multiroom audio a hlasovému ovládání v celé domácnosti.
Podporuje vaše oblíbené hlasové asistenty:
Pomocí hlasu můžete ovládat SR6015 pomocí svého oblíbeného hlasového asistenta, jako je Amazon Alexa, Google Assistant nebo Apple Siri.


Nejhudebnější zvuk
Model SR6015 byl pečlivě a rozsáhle vyladěn zvukovými pány a vyznačuje se zvukovým podpisem společnosti Marantz. Před uvolněním byla každá jednotlivá součást důkladně otestována. Obklopte se nejvíce hudebním zvukem - bez ohledu na zdroj.
Objevte Marantz MomentsVýkonný diskrétní 9kanálový zesilovač
Koncový stupeň SR6015 je vybaven diskrétními výkonovými zesilovači pro všech 9 kanálů pro reprodukci hudby a filmů s vynikající kvalitou zvuku. S nominálním výkonem 185 W na kanál podporuje SR6015 nízkoimpedanční reproduktory s vynikajícím ovládáním reproduktorů a je také kompatibilní se 4 ohmovými reproduktory.
Režim auto-eco automaticky upravuje výstupní výkon na úroveň hlasitosti beze změny zvukového zážitku. Úspory energie můžete sledovat v reálném čase prostřednictvím zobrazení parametrů eco na displeji.	
 

Dokonalé připojení 8K HDMI s podporou eARC
Nový Marantz SR6015 má 7 vstupů HDMI a 3 výstupy pro všechny vaše oblíbené zdroje. Vyhrazený 8K vstup podporuje předávání 8K / 60Hz a 4K / 120Hz, dílčí vzorkování čistých barev 4: 4: 4, Dolby Vision, HLG, HDR10, video 21: 9, 3D a BT.2020. U všech připojení HDMI je navíc podporován nejnovější standard ochrany proti kopírování HDCP 2.3. Díky nejnovějším technologiím a specifikacím HDMI přináší SR6015 nový rozměr domácí zábavy, včetně podpory HDR10 +, Dynamic HDR, ALLM, VRR, QMS a QFT. Videoprocesor dokáže upscalovat nativní zdroje videa až v kvalitě 8K. SR6015 také nabízí podporu HDMI eARC, takže 3D zvukové formáty jako Dolby Atmos a DTS: X lze přenášet z vašeho televizního zdroje v mistrovské kvalitě.

 


Technologie virtualizace Dolby Atmos a Dolby Atmos Height
Pociťte každou dimenzi s Dolby Atmos s až 7.1.4 reproduktory (s dalším 2kanálovým zesilovačem). Pro dokonalý zážitek z domácího kina si můžete užít reproduktorový systém prostorového zvuku 5.1 nebo 7.1 a 4 další horní reproduktory nebo 4 stropní reproduktory Dolby Atmos - včetně upmixerů Dolby Surround pro starší obsah.

Pro ty, kteří nemají výškové reproduktory, využívá technologie Dolby Atmos Height Virtualization hluboké porozumění vnímání lidského zvuku Dolby Atmos a simuluje tak pocit stropních reproduktorů.

 

DTS: X a DTS Virtual: X
Pohlcující zvuk DTS: X ™ umisťuje zvuk tam, kde by zněl v přirozeném prostoru, a zajišťuje tak ve vaší domácnosti realistický vícerozměrný zvukový zážitek. DTS Neural: X ™ vytváří zvýšený realismus, který vás vtáhne přímo do světa vašich oblíbených filmů.

DTS Virtual: X nabízí pohlcující zvuk bez výškových kanálů a vytváří virtuální výškové efekty v uspořádání reproduktorů 7.1, 5.1 nebo 2.1.

 

Vylepšená technologie IMAX®
S technologií IMAX Enhanced získáte prvotřídní zábavu pro domácnost. Nejnovější technologie DTS nastavuje nové standardy pro kvalitu obrazu, zvuku, měřítka a obsahu. Uvidíte jasnější a jasnější obraz a pocítíte pohlcující a podmanivý zvuk DTS. Podívejte se na rozšířený formát obrazu a zažijte prémiový obsah, který digitálně reviduje IMAX.

 


Vysoce kvalitní domácí kino
Se SR6015 si můžete užít veškerou zábavu v nejvyšší dostupné kvalitě zobrazení. Sledujte své filmy v rozlišení 8K s propustností 8k / 60Hz nebo upscaling a využívejte výhody pokročilých video technologií, jako jsou Dynamic HDR, HDR10 + nebo Dolby Vision. Rychlé přepínání médií (QMS) eliminuje černé obrazovky při přepínání mezi obsahem.

 

Vynikající hraní
Nový model SR6015 nabízí hraní v nejvyšší kvalitě. Užijte si hry s propustností 4K / 120 Hz a upscalingem, stejně jako s proměnlivou obnovovací frekvencí (VRR), rychlým přenosem snímků (QFT) a režimem automatické nízké latence (ALLM). To snižuje nebo eliminuje zpoždění, trhání a přerušení obrazu, aby byl zajištěn plynulejší, přirozenější a ostřejší herní zážitek.

Dva výstupy pro subwoofer
Podporuje dva subwoofery pro hladkou, nízkofrekvenční reprodukci basů ve vašem poslechovém prostředí. Užijte si přesné basy bez slyšitelných špiček nebo poklesů, bez ohledu na to, kam subwoofer umístíte. Připojené subwoofery lze kalibrovat samostatně, díky technologii Audyssey Sub EQ HT, pro plynulý basový výkon přizpůsobený každé místnosti.


Podporuje nejoblíbenější hlasové asistenty
Užijte si nekomplikované hlasové ovládání a plnou flexibilitu předních hlasových asistentů. Použijte Amazon Alexa, Google Assistant nebo Apple Siri. Požádejte o svou oblíbenou hudbu, zvyšte hlasitost, přepněte na další skladbu, přepněte vstupy a mnohem více. Přepínejte mezi hlasovými službami nebo jednoduše použijte své oblíbené - výběr je na vás. Funkce a dostupnost se liší v závislosti na asistentovi jazyka.

Hlasové ovládání Amazon Alexa
Díky vestavěným SR6015 a HEOS můžete streamovat a ovládat své oblíbené hudební služby pomocí Alexa. Hudbu ze Spotify nebo Amazon Music můžete přehrávat mimo jiné hlasovým příkazem. Otočit nahoru nebo dolů, pozastavit, ztlumit nebo přeskočit na další skladbu - vše pomocí hlasového příkazu. 

Chcete-li začít streamovat hudbu pomocí hlasových příkazů Alexa, otevřete aplikaci Alexa a vyberte „Dovednosti“. Přidejte aktivaci HEOS Home Entertainment a aktivujte tuto dovednost. Poté v nabídce aplikace Alexa přepněte na zobrazení „Smart Home“ a vyberte „Přidat zařízení“ nebo jednoduše řekněte „Alexa, objevte moje zařízení“.

Zjistit více
 

Hlasové ovládání Google Assistant
Dostupný zvukový obsah můžete ovládat pomocí Google Home, aplikace Google nebo jiných zařízení pomocí integrovaného Asistenta Google. Začněte přehrávat hudbu v aplikaci HEOS a poté můžete požádat Asistenta Google, aby mimo jiné změnil hlasitost, přehrával skladby, pozastavil nebo přeskočil skladby. Rozsah funkcí se neustále rozšiřuje. 

 

Hlasové ovládání AirPlay 2 a Apple Siri
Streamujte zvuk ze svých oblíbených služeb, jako jsou Apple Music a Spotify, nebo sledujte videa ze služeb, jako je YouTube a Netflix na jakémkoli iPhonu, iPadu, Macu nebo Apple TV. Zvukové stopy ze zdrojů AirPlay 2 můžete slyšet synchronně přes reproduktory připojené k SR6015. 

AirPlay 2 také podporuje zvuk z více místností: můžete streamovat obsah bezdrátově a současně do více zařízení kompatibilních s AirPlay 2. Vylepšené ukládání do mezipaměti zajišťuje plynulé přehrávání zvuku. Kompatibilní zvuková zařízení lze ovládat a seskupovat pomocí AirPlay 2 a aplikace Apple Music nebo Apple Home, a to buď v aplikaci AirPlay 2, nebo pomocí hlasového ovládání Siri.
Zjistit více	
 


Bezdrátové streamování přes WLAN a Bluetooth se dvěma integrovanými anténami
Streamujte svou oblíbenou hudbu bezdrátově pomocí SR6015 přes WLAN a Bluetooth. Dvě integrované antény zajišťují stabilní připojení i v městských oblastech. Kromě toho je podporována dvoupásmová WiFi 2,4 GHz (11b / g / n), 5GHz (11a / n) pro maximální možnou kompatibilitu s chytrými zařízeními. SR6015 lze připojit k WLAN rychle, snadno a bezpečně pouhým stisknutím tlačítka. Alternativně můžete použít zařízení iOS ke sdílení svých přístupových dat WiFi s přijímačem.

 

Bluetooth audio přenos 
 

Sledujte nejnovější film nebo poslouchejte hudbu, aniž byste probudili celý dům. Poslouchejte zvuk bezdrátově přes bluetooth sluchátka a vypněte hlavní reproduktory, abyste nerušili nikoho kolem vás. Se SR6015 můžete také přehrávat zvuk přes Bluetooth sluchátka a připojené reproduktory současně.


Integrovaný HEOS
Integrovaný HEOS je váš klíč k neomezenému hudebnímu zážitku kdekoli ve vaší domácnosti. Přehrávejte skladby uložené na vašem chytrém zařízení nebo osobním mediálním serveru a streamujte své oblíbené skladby z předních streamovacích služeb, jako jsou Spotify, Amazon Music HD, TIDAL, TuneIn Internet Radio a další, a to i ve vysokém rozlišení. Zkombinujte svůj AV zesilovač s vestavěným HEOS s jakýmkoli vestavěným produktem nebo reproduktorem HEOS a přenášejte jakýkoli hudební zdroj nebo zvuk televize kamkoli ve vaší domácnosti. 

* Dostupnost se liší podle regionu. Možná. je vyžadováno předplatné.

 

Hi-Res audio podpora
Poslechněte si každou notu přesně podle záměru umělce. SR6015 dekóduje bezztrátové zvukové formáty Hi-Res ALAC, FLAC a WAV až do 24 bitů / 192 kHz a také stopy DSD 2,8 a 5,6 MHz (audiofilského formátu SACD). Vychutnejte si hudbu přes USB port na přední straně nebo ze síťových zdrojů.

 

Pokročilý 32bitový D / A převodník na všech kanálech
SR6015 byl vybaven 32bitovými D / A převodníky od AKM pro nejlepší kvalitu a maximální dynamiku s nejnižším možným zkreslením. To umožňuje trvale vysokou kvalitu na všech kanálech pro maximální zážitek z poslechu prostorového zvuku.

Topologie Marantz HDAM a aktuální zpětná vazba
SR6015 má exkluzivní technologii Marantz HDAM. Hyper Dynamic Amplifier Module (HDAM) nabízí optimalizovaný širokopásmový výkon s nízkým šumem a extrémně vysokou rychlostí zabití pro maximální dynamický rozsah, aby bylo možné přehrávat moderní zvukové soubory s vysokým rozlišením a optimální kvalitou zvuku. SR6015 má navíc topologii Current Feedback, další exkluzivní inovaci Marantz, pro vysokou věrnost s velkým počtem zdrojů.

Integrovaný phono vstup s HDAM EQ stolem
Jednoduše připojte svůj analogový gramofon k přijímači a užijte si čistou čistotu každé nahrávky ve vaší vinylové sbírce. HDAM komponenta Marantz SR6015 je nejen rychlejší než běžné operační zesilovače, ale také zajišťuje jasný zvukový signál a bezkonkurenční zvukový výkon.Režim předzesilovače
V přepínatelném režimu předzesilovače pracuje váš zesilovač Marantz AV pouze jako audiofilní vícekanálový předzesilovač s nejnovějším připojením HDMI. Režim předzesilovače nabízí cestu signálu s absolutně nízkým zkreslením a větší toleranci úrovně ořezávání oddělením integrovaných výkonových zesilovačů od předzesilovače. Získáte extrémně kvalitní předstupeň AV bez zvýšení nákladů.

11.2 zpracování kanálu
SR6015 nabízí zpracování až 11,2 kanálu. Připojte 2kanálový výkonový zesilovač podle vašeho výběru k SR6015 a získáte ještě pohlcující a pohlcující 3D zvukový zážitek s konfigurací reproduktorů 7.2.4.

Certifikováno „Roon Tested“ 
Všechny nové AV zesilovače Marantz jsou nyní certifikovány Roon Tested. Získejte více ze své digitální hudební knihovny s dalšími informacemi o svých oblíbených umělcích a písních. Najděte texty písní, data koncertů, fotografie, životopisy, recenze a další. Je vyžadováno předplatné.

 

Více zdrojů, více místností
 

Vychutnejte si 7.1kanálový prostorový zvuk ve vašem domácím kině a stejný zvuk ve stereu nebo samostatný zdroj v jiné místnosti. Připojte pár stereofonních reproduktorů k výstupům zesilovače multiroom. Nebo k předzesilovačům zóny 2 připojte samostatný stereofonní zesilovač a reproduktory.

Zvuk televize ve všech zónách
Přehrávejte televizní zvuk hlavní zóny ve druhé zóně, aniž byste ovlivnili plně diskrétní vícekanálové přehrávání v hlavní zóně. V aplikaci AVR Remote vyberte pro druhou zónu „Zdroj“, aby se zvuk hlavní zóny nepřepnul na stereofonní PCM. 

 

Snadné nastavení, snadné použití
 

Aby byla instalace jednodušší, jsou prvotřídní připojení reproduktorů SR6015 uspořádána vodorovně a barevně odlišena. Součástí balení jsou příslušně označené štítky pro kabely reproduktorů. Průvodce nastavením nabízí jasně strukturované a snadno srozumitelné grafické uživatelské rozhraní, které vás v kombinaci s průvodcem rychlým spuštěním provede rychle a snadno procesem instalace a optimalizuje kritická nastavení pro nejlepší možnou kvalitu zvuku přizpůsobenou stávající konfiguraci zařízení.

Integrace Smart TV
SR6015 lze u některých chytrých televizorů také ovládat pomocí dálkového ovladače televizoru pomocí funkce HDMI-CEC (Consumer Electronics Control). Aktivujte funkci „Ovládání HDMI“ na zesilovači a nakonfigurujte funkce ovládání zesilovače v nabídce „Inteligentní nabídka“. Poté budete mít přímý přístup ke zdrojům a režimům prostorového zvuku, nabídce nastavení zesilovače AV a předvolbám Smart Select z domovské obrazovky „Smart Menu“ vašeho televizoru.

Užitečné funkce Smart Select
Čtyři tlačítka Smart Select na dodávaném dálkovém ovladači vám umožňují uložit vaše oblíbená nebo často používaná nastavení a v případě potřeby je změnit - včetně vstupního zdroje, úrovně hlasitosti, zvukového režimu, konfigurace Audyssey a dokonce i nastavení „All Zone Stereo“ pro párty režim. Stisknutím tlačítka SR6015 okamžitě nakonfiguruje zesilovač podle požadovaného nastavení.


Aplikace Marantz AVR Remote
Vzdálená aplikace Marantz AVR pro chytré telefony a tablety s iOS a Android vám poskytuje rozsáhlé možnosti ovládání pro provoz nejnovější generace síťových kompatibilních zesilovačů Marantz AV. Ovládejte základní funkce vašeho produktu Marantz, jako je zapnutí / vypnutí, ovládání hlasitosti, vstupy a nastavení, nebo přepněte přímo do aplikace HEOS a ovládejte hudbu online.

 

Pokročilé nastavení a kalibrace místnosti s Audyssey MultEQ XT32
Vylepšete svůj zvukový zážitek s Audyssey MultEQ XT32 automatickým přizpůsobením prostředí poslechu. S dodávaným měřicím mikrofonem analyzuje MultEQ XT32 charakteristiky přehrávání jednotlivých reproduktorů (včetně subwooferu) až v 8 měřicích bodech a vytváří přesné digitální filtry, pomocí kterých jsou pro jednotlivé kanály určeny vhodné frekvenční odezvy a nastavení času. Audyssey Dynamic Volume opravuje otravné skoky hlasitosti, ke kterým dochází například v televizních reklamách. I při nízké hlasitosti slyšíte jasně dialogy, hudbu a zvuky. Audyssey Dynamic EQ zajišťuje přesné vyladění zvuku a maximální čistotu při všech úrovních hlasitosti. Audyssey Low Frequency Containment (LFC) používá výkonné psychoakustické algoritmy zajistit vyvážený zvuk v celém frekvenčním rozsahu. Audyssey LFC zabraňuje basovým vlnám pronikat do zdí a rušit sousedy, aniž by to ovlivnilo zážitek z basů v poslechové místnosti. Audyssey Sub EQ HT umožňuje individuální DSP ladění každého subwooferu v konfiguracích se dvěma subwoofery. Ve srovnání s konfiguracemi s jediným subwooferem to umožňuje dosáhnout hlubších a jasněji definovaných basů. 

Aplikace Audyssey MultEQ Editor
S aplikací Audyssey MultEQ Editor můžete jít o krok dále a zkontrolovat a upravit nastavení provedená automatickou kalibrací v aplikaci Audyssey MultEQ Editor. Tímto způsobem lze výkon doladit tak, aby vyřešil jakékoli konkrétní problémy v místnosti a přizpůsobil prostorový zážitek vašim osobním preferencím.

Konfiguraci zkontrolujete podle výsledků detekce reproduktorů Audyssey MultEQ
Prohlédněte si výsledky před a po kalibraci Audyssey, což usnadňuje identifikaci problémů v místnosti
Upravte cílovou křivku Audyssey pro každý pár kanálů podle svého individuálního vkusu
Upravte celkové rozložení frekvence EQ pro každý pár kanálů
Přepínání mezi dvěma vysokofrekvenčními rollovými cílovými křivkami
Povolte / zakažte kompenzaci středního pásma, aby byl zvuk jasnější a hladší
Uložte a obnovte nastavení kalibrace
Placená aplikace Audyssey MultEQ Editor je k dispozici pro iOS a Android a lze ji zakoupit v Apple AppStore a Google Play Store.
Integrovaná paměť pro dvě konfigurace reproduktorů
Nová SR6015 vám umožňuje uložit dvě zcela nezávislá nastavení Audyssey a přepínat mezi nimi za běhu, takže si můžete svůj zážitek z poslechu přizpůsobit podle svého obsahu nebo poslechového prostředí.Možnosti externího ovládání
SR6015 lze ovládat externě a pomocí IP, a lze jej proto snadno přizpůsobit a integrovat do integračních řešení od jiných poskytovatelů. Může být provozován přes síť řídicích zařízení od známých dodavatelů a nabízí Control4 SDDP (Simple Device Detection Protocol) pro bezproblémové propojení s domácí automatizací Control4. Na zadní straně je IR vstup a výstup pro připojení k aktivnímu externímu komerčně dostupnému přijímači dálkového ovládání. Další zařízení Marantz, například přehrávače CD, lze poté také zapojit do řetězce dálkového ovládání a ovládat.
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
tel: 603 494 686    otevřeno Po - Pá: 10 - 12  13-17 hodin
tel: 737 129 593

0 kusů / 0