akce

Cabasse Abyss

Cabasse ABYSS – zesilovač pro milovníky zvuku ve vysokém rozlišení!

Kód:
CAAB
Výrobce:
Cena s DPH: 44 990 Kč
Cena bez DPH: 37 181,82 Kč
Skladová dostupnost:
ihned

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad porovnat
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


 • Popis
 • Foto
Popis k výrobku: Cabasse Abyss

ABYSS, nový stereo Hi-fi zesilovač Cabasse pro milovníky zvuku ve vysokém rozlišení!
Tento stereo zesilovač, jehož jméno pochází z podmořského vesmíru, ilustruje záhadu neprozkoumaných hlubin a obsahuje nejnovější algoritmické inovace, které zesilují zvuk reprosoustav, a zejména tradičních špičkových reprosoustav značky. ABYSS je Hi-fi zesilovač, který integruje nejlepší inovativní akustické technologie Cabasse a technologii amplifikace používanou v THE PEARL PELEGRINA, vlajkové lodi značky.

Ideální pro Hi-Fi, TV, či připojený k systému Cabasse Multi-room!
ABYSS vám umožňuje poslouchat všechny vaše zdroje a hudební platformy ve stereu, disponuje také integrovanou TV zásuvkou, takže si každý film můžete užít s neuvěřitelnou dynamikou. Systém je také vzájemně kompatibilní se všemi ostatními systémy Cabasse pro high-endový zvuk v celém domě. Každý uživatel může seskupit různé systémy a vytvořit zóny pro poslech všech zdrojů (streamování, TV, gramofon apod.).

 

 

Optimalizujte svůj zesilovač pomocí patentovaného DEAP
Digital Enhancement of Acoustical Performance je technologie, která zajišťuje dokonalou synergii mezi amplifikací a charakteristikou reproduktoru. Tato technologie zvyšuje výkon reproduktorů Cabasse prostřednictvím dynamického vícepásmového zpracování signálu se zpětnovazebními smyčkami, které umožňují konzistentně využívat plný výkon dostupné amplifikace. S tímto digitálním zpracováním signálu (DSP) provádí Cabasse v průměru více než 290 milionů operací za sekundu po zohlednění vlastního nastavení uživatele.

Kompletní zesilovač pro vylepšení všech pasivních reproduktorů
S profilem DEAP* speciálně optimalizovaným pro všechny regálové a podlahové systémy, jako je Minorca MC 40, Murano, Java MC40 a Murano Alto dosáhnete optimální zvukový výkon.

Vyvíjející se technologie
Tyto technologie jsou neustále vylepšovány a v průběhu času jsou automaticky integrovány jednoduchými aktualizacemi aplikace Cabasse StreamCONTROL. Zesilovač se tak vyvíjí s technologickým vývojem Cabasse.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

 • Zesilovač: Stereo zesilovač třídy D
 • Výkon: 2 x 215 W @ 4 Ohmy, 2 x 120 W @ 8 ohmů
 • Konektivita: Ethernet – Wi-Fi – Bluetooth – Optique SPDIF – Analogové RCA – USB – TV Zástrčka + Sluchátkový výstup na předním panelu.
 • Podporované formáty: MP3 – AAC -WMA – AIFF – FLAC – ALAC Ogg- Vorbis – DSD 64/128 – WMA bezztrátový
 • DFE: Dynamic Fidelity Enhancer
 • DEAP: Digitální vylepšení akustických výkonů
 • Více místností ve vysokém rozlišením
 • Streamovací služby: Qobus, Deezer, Tidal, Spotify, Web Radio, Napster
 • Kompatibilní Google Assistant
 • Rozměry (Š x V x H): 245 x 97 x 220 mm
 • Hmotnost: 3,5 kg
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží

TECHNICS SU-GX70EG-S stříbrný

Audio zesilovač Grand Class To pravé audio centrum do obývacího pokoje, které umožňuje bezproblémové sledování videa, zvuku a hudby díky integraci na nové úrovni s využitím plně digitálních technologií Technics.

TECHNICS SU-GX70EG-S stříbrný
Kód: G70EG-S
44 990 Kč bez DPH 37 181,82 Kč

TECHNICS SU-GX70EG-K černý

Audio zesilovač Grand Class To pravé audio centrum do obývacího pokoje, které umožňuje bezproblémové sledování videa, zvuku a hudby díky integraci na nové úrovni s využitím plně digitálních technologií Technics.

TECHNICS SU-GX70EG-K černý
Kód: G70EG-K
44 990 Kč bez DPH 37 181,82 Kč
tel: 603 494 686    otevřeno Po - Pá: 10 - 12  13-17 hodin
tel: 737 129 593

0 kusů / 0