DENON DCD-50

Kód:
dcd50
Výrobce:
Cena s DPH: 9 990 Kč
Cena bez DPH: 8 256,20 Kč
Skladová dostupnost:
1 - 2 dny

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad porovnat
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: DENON DCD-50
DCD-50 CD přehrávač / transport
Nový Denon z designové série přehrávačů. To Pravé HiFi pro dnešní životní styl. Tvoří ideální pár k našemu zesilovači Denon PMA-30. DCD-50 má vysoce kvalitní mechaniku, která přehrává nejen CD disky, ale rovněž i datové disky se skladbami ve formátech MP3 a WMA. Design tohoto přehrávače je stejný jako u zesilovače PMA-30, displej automaticky detekuje zda je přístroj umístěn horizontálně nebo vertikálně a přizpůsobí tomu zobrazení. Mechanika disků je navržena tak, aby dokázala přehrávat disky při vertikální nebo horizontální poloze. Aby podal přehrávač DCD-50 co nejlepší výkon např. ve spojení s PMA-30, je vybaven digitálním výstupem (koax a optický) a pro snadnou instalaci je přibalen i kabel. Pro připojení dalších audio komponent disponuje DCD-50 32bit / 192kHz převodníkem a stereo analogovými výstupy.
DCD-50 má styl a design navržen tak aby tvořil perfektní partnerství s digitálním integrovaným zesilovačem Denon PMA-30. Na výrobu kompaktního šasi byli použity špičkové materiály jako matný hliník se světlými stříbrnými tóny a matně lesklý černý povrch.
Vertikální nebo horizontální umístění
Pokud máte málo místa v poličce, DCD-50 můžete pohodlně položit vedle PMA-30 na výšku anebo jej položit přímo na zesilovač vodorovně. 4 nožičky jsou snadno odmontovatelné a otvory lze překrýt dodávanými krytkami aby nekazili celkový estetický dojem z přístroje.
Zřetelný OLED displej s funkcí stmívání
OLED displej ukazuje základní informace o přehrávaných stopách, celkový čas či číslo skladby, název interpreta, název písně, album (záleží na vlastnostech použitého disku). Zobrazuje také ikony režimů, jako režim náhodného přehrávání, režim opakování či název složky, ze které je zvukový zdroj přehráván.
Režim automatického přehrávání, Auto standby režim
Díky režimu Auto Standby máte možnost aktivovat režim, který po 30 minutách neaktivity uvede DCD-50 do oddechového módu, čím šetří energii i životní prostředí.
Ergonomické dálkové ovládání.
Zařízení je dodáváno s ergonomicky navrženým dálkovým ovládáním na kterém najdete kurzorový ovladač, číselník a vybraná tlačítka funkcí jako je opakování, náhodné přehrávání, info a program. Ovládat můžete obě zařízení - DCD-50 ale i PMA-30.
Všestranný přehrávač disků
DCD-50 umí přehrávat hudbu z CD, ale také z datových CD jako CD-R, CD-RW, na kterých jsou skladby ve formátech MP3 či WAV.
Automatické obracení displeje v závislosti na poloze jednotky
Ztmavení displeje má 3 úrovně, které lze nastavit prostřednictvím dálkového ovládání. Pokud používáte DCD-50 se zesilovačem PMA-50, můžete nastavit úroveň ztlumení displeje pro obě zařízení najednou.
D / A převodník s vysokým rozslišením
Pro připojení k jiným audio komponentům, které nemají digitální koaxiální vstup, je DCD-50 vybaven vysoce kvalitním D / A převodníke s 32-bit / 192kHz konvertorem, který poskytuje široký dynamický rozsah spolu s extrémně nízkým šumem a zkreslením.
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží

CD5 SI

CD přehrávač CD5 SI

CD5 SI
Kód: 11656_2
38 990 Kč bez DPH 32 223,14 Kč
Primare DD35
Kód: 896543
44 990 Kč bez DPH 37 181,82 Kč
tel: 603 494 686    otevřeno Po - Pá: 10 - 12  13-17 hodin
tel: 737 129 593

0 kusů / 0