Marantz PM6007B

Kód:
pm6007b
Výrobce:
Běžná cena: 15 490 Kč
Ušetříte: 500 Kč (3%)
Cena s DPH: 14 990 Kč
Cena bez DPH: 12 388,43 Kč
Skladová dostupnost:
ihned skladem

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad porovnat
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: Marantz PM6007B
Integrovaný zesilovač s digitálními vstupy
PM6007 přináší mimořádně hudební zvuk Marantz. Je to dokonalá volba pro každého, kdo chce posunout svůj dvoukanálový hi-fi systém na vyšší úroveň. Díky toroidnímu transformátoru a speciálně vyrobeným blokovým kondenzátorům poskytuje integrovaný zesilovač 60 wattů na kanál (4 ohmy). Lze jej snadno připojit k analogovým i digitálním zdrojům. Pro váš gramofon je k dispozici integrovaný phono předzesilovač. S výkonným D / A převodníkem s 192 kHz / 24 bit si můžete také vychutnat svůj oblíbený zvukový obsah ve vysokém rozlišení a díky výstupu subwooferu zažít ještě intenzivnější basy. 
Nejdůležitější vlastnosti vybavení
Vylepšený Hi-Fi zážitek:
Integrovaný zesilovač PM6007 s aktuální zápornou zpětnou vazbou poskytuje 60 W RMS na kanál (4 ohmy) a zajišťuje tak prvotřídní zvukový zážitek.
Profesionálně as důrazem na detail:
Během rozsáhlého procesu ladění zvukoví mistři Marantz pečlivě zdokonalují a optimalizují každou komponentu pro optimální výkon.
Rozsáhlé možnosti připojení:
Díky pozlaceným vstupům (5 analogových, 1 koaxiální a 2 optické digitální vstupy) můžete zažít zvukové soubory s vysokým rozlišením přesně tak, jak by měly znít. 
Optimalizovaný zvukový zážitek:
Nově přepracovaný vysoce kvalitní D / A převodník AK4490 nabízí bohatší zvuk pro vaše potěšení.
Režimy digitálního filtru pro optický / koaxiální vstup:
Nová funkce digitálního filtru přináší vylepšený zvukový zážitek podle vašich preferencí.
Navrženo pro výkon:
Kromě vysoce kvalitních reproduktorových terminálů s funkcí přepínání A / B, plně stíněného D / A převodníku a měděných šroubů zajišťují tuhé patky také zvuk, který lze slyšet
Vlastní obvod HDAM-SA3 společnosti Marantz:
HDAM použité ve výstupní fázi nabízejí větší dynamický rozsah s menším zkreslením. 
Pokročilá tepelná kompenzace:
Inteligentní stabilizace klidového proudu zajišťuje vysokou teplotní nezávislost zesilovače výkonu bez paměťových efektů, čímž je dosaženo čisté a přesné reprodukce zvuku i po silných basových útocích.
Komponenty na míru pro ještě jemnější zvuk:
Toroidní transformátor a vysoce kvalitní komponenty na míru zajišťují výjimečnou kvalitu zvuku.
Integrovaný phono vstup:
Phono předzesilovač MM se vstupním stupněm FET poskytuje maximální čistotu signálu a vynikající zvuk záznamu. 
Hlubší basy díky výstupu subwooferu:
Užijte si silné basy přidáním subwooferu do reproduktorů knihovny.
Dostupné v černé a stříbrno-zlaté barvě


Zesilovač se současnou negativní zpětnou vazbou
Technologie zesilovače se současnou negativní zpětnou vazbou umožňuje reprodukci zvuku s velkou šířkou pásma a vysokou rychlostí. V kombinaci s vysokoproudým napájecím zdrojem má PM6007 obrovské energetické rezervy pro hravou snadnost napájení i náročných reproduktorů. Díky vysoce vyvinuté teplotní kompenzaci je zabráněno účinkům zkreslení paměti a v každé situaci je zaručeno čisté zesílení.D / A převodník v referenční kvalitě pro digitální vstup
PM6007 je vybaven novým D / A převodníkem s vysokým rozlišením AK4490 referenční třídy. S rozlišením až 192 kHz / 24 bitů zaručuje optimální věrnost zvuku pro zvukové soubory s vysokým rozlišením. Napájení vysokým proudem
Napájecí zdroj má rychlé vysokonapěťové Schottkyho diody a vysokonapěťové akumulační kondenzátory napájené toroidním transformátorem. Společně poskytují širokou a dynamickou zvukovou scénu a umožňují ovládání s nízkou impedancí. 


Toroidní transformátor
Toroidní transformátory mají oproti běžným transformátorům s el. Jádrem několik rozhodujících výhod. Díky vyššímu stupni účinnosti dodávají více energie ve srovnání s El-core transformátory stejné velikosti. Díky svému tvaru jsou elektromagnetické záření a mechanické vibrace velmi nízké, což vede k lepší kvalitě zvuku. 	Technologie HDAM-SA3 společnosti Marantz
Společnost Marantz vyvinula vlastní diskrétní obvody, které mají nahradit tradiční integrované obvody. Tyto HDAM (Hyper Dynamic Amplifier Modules) se skládají z diskrétních komponent s krátkými a identickými signálními cestami pro pravou i levou stranu. Mají stejnou funkci jako IC operační zesilovače, ale daleko je překonávají vysokým průtokem a sníženým šumem, což má za následek dynamičtější, přesnější a podrobnější zvuk.

Obvod HDAM-SA3 u PM6007 byl vylepšen ve srovnání s předchozím modelem. Stabilita jalového výkonu je méně ovlivněna teplotou výkonového tranzistoru, aby byl zachován zvukový výkon i při vysokých výstupních úrovních. 
Rozšířená konektivita pro digitální vstupy (2 optické, 1 koaxiální) s podporou zvuku ve vysokém rozlišení
Jeden koaxiální a dva optické digitální vstupy umožňují připojení digitálních zařízení a přehrávání zvukových souborů s vysokým rozlišením (až 192 kHz / 24 bit PCM) prostřednictvím nejmodernějších zvukových obvodů PM6007. Aby analogový signál nebyl narušen digitálním stolem, je celá digitální oblast stíněna vlastním kovovým pouzdrem. 

Digitální filtr pro optické / koaxiální vstupy
PM6007 je vybaven novým digitálním filtrem pro optické a koaxiální vstupy. Dva režimy (Filtr 1 / Filtr 2) umožňují pomocí D / A převaděče AK4490 optimalizované přehrávání digitálního hudebního obsahu přizpůsobeného vašim preferencím. Filtr 1 používá pomalý roll-off pro prostorově hlubší zvukový obraz, filtr 2 strmý roll-off pro přesnější stereofonní obraz.
Výstup subwooferu
K PM6007 lze připojit externí subwoofer s mezní frekvencí dolní propusti 150 Hz. Užijte si přesné basy bez slyšitelných špiček a poklesů - bez ohledu na umístění vašeho subwooferu.


Vylepšený integrovaný phono vstup
Marantz vždy vybavoval své integrované zesilovače vysoce kvalitními phono zesilovači. PM6007 není výjimkou: Trumfne obvodem, který byl nově vyvinut pro PM7000N a má vstupní stupeň s FET (tranzistor s efektem pole). Tím se zvyšuje impedance, takže eliminace vazebních kondenzátorů zjednodušuje cestu signálu a minimalizuje zkreslení a šum. Výsledkem je nejčistší zvuk, který lze slyšet. 	Vysoce kvalitní zvukové komponenty
Marantz byl vždy znám tím, že ve svých hi-fi produktech používá ty nejlepší komponenty. Model PM6007 byl také vyvinut pomocí tohoto přístupu zaměřeného na výkon. V rámci dlouhých poslechových sezení ve speciálních zařízeních Marantz v Evropě a Japonsku inženýři společnosti Marantz pečlivě revidovali PM6007 a vylepšili jej ve srovnání se svým předchůdcem, PM6006. Byly použity pouze prvotřídní hi-fi zvukové komponenty. Například napájecí kondenzátory byly zvýšeny o 20%, aby se zlepšila stabilita proudu v náročných poslechových situacích. 


Nejhudebnější zvuk
Model PM6007 byl vyvinut a rozsáhle vyladěn týmem, který má více než 65 let know-how v oblasti hi-fi. Tím se dosáhne výjimečného výkonu pro vaši zvukovou sbírku. Ať už digitální nebo analogový - vždy si můžete vychutnat mimořádně hudební zvuk z jakéhokoli zdroje.
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
NAD CI 580 V2
Kód: NAD.CI580V2_4
39 990 Kč bez DPH 33 049,59 Kč
Marantz PM8006
Kód: 859309
31 990 Kč 29 490 Kč bez DPH 24 371,90 Kč
tel: 603 494 686    otevřeno Po - Pá: 10 - 12  13-17 hodin
tel: 737 129 593

0 kusů / 0