Focal Chorus 615 pár

Kód:
872005
Výrobce:
Cena s DPH: 19 990 Kč
Cena bez DPH: 16 520,66 Kč
Skladová dostupnost:
ihned skladem

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad porovnat
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: Focal Chorus 615 pár

Perfektní provedení, skvělý zvuk z každého zdroje. Výrazné výšky a přesný ohraničený bas, krásně vykreslený kopák. Radost poslechu jakéhokoliv hudebního žánru i plného doplnění filmového zážitku.

Sloupové reproduktory Focal Chorus 615 2-pásmový basreflexní reproduktor Vlastní technologie a reproduktory 2x závažné HP / Polyglass středotónový 13cm 1x obráceně výškový akutní TNV2 Al / Mg 25mm Špičkový výkon: 150 W Frekvenční rozsah (+/- 3 dB): 52 Hz - 28 kHz odpověď na -6 dB: 43 Hz Citlivost (2,83 V / 1 m): 91 dB Impedance: 8 ohmů dělící frekvence: 300 Hz a 3 kHz rozměry (Š x V x H): 200 x 899 x 270 mm - Hmotnost: 16 kg Vyrobeno ve Francii.

Exkluzivní technologie

Focal , slavné jméno v hi-fi, vyvinul řadu proprietárních technologií pro své ovladače a elektronické filtry. Francouzská značka nemusí vlastnit patenty na tvar jejích portů, ale je zaneprázdněna vývojem ještě užitečnějších technologií. Například Focal Chorus 605 a Focal Chorus 615 jsou vybaveny ovladači středních basů z Polyglass. V praxi je celulózová vlákna - jinými slovy papír - vylepšena skleněnými mikro kuličkami, aby se vytvořil materiál pro bránici. Cílem je optimalizovat výkon v minimech zvýšením tuhosti membrány. Pevnější než Kevlar, kompozit Polyglass také dobře zvládne střední hodnoty, s menší špičkou ve frekvenční charakteristice. Stejné ovladače z Polyglass lze nalézt v jiných reproduktorech v sestavě Focal, například Focal Alpha monitory. Ve skutečnosti, i když slovo? Polyglass? není zmíněna, tato technologie se používá mnohem výše v rozsahu - a funguje stejné geometrické a elektromagnetické doladění.


Testujte Focal Chorus 605 a 615
Ochranné mřížky Focal Chorus 615 se připevňují na reproduktor.

Focal Chorus 615: design

Jak lze očekávat, dva reproduktory jsou velmi podobné. Tenký a ne příliš hluboký, oba jsou navrženy pro diskrétní integraci. Zatímco jsou k dispozici mřížky na připevnění akustických tkanin, je výškový reproduktor chráněn také malým neodnímatelným kovovým grilem. Každý reproduktor má kulatý, rozšířený, basový reflexní port. Port podlahového modelu je široký, aby se snížil hluk proudění vzduchu při vysoké hlasitosti. Konektory reproduktorů jsou navrženy pro připojení jediného zesilovače, mohou snadno přijmout průřez 4 mm2 (a jistě 6 mm2), jsou kompatibilní s banánovými zástrčkami a jsou vybaveny bezpečným momentovým systémem. A konečně, reproduktory mají černou dřevěnou povrchovou úpravu s dřevěným efektem a po odstranění grilu jsou vidět upevňovací otvory a šrouby reproduktoru.

Testujte Focal Chorus 605 a 615
Reproduktory Focal Focal Chorus 615 sdílejí stejnou povrchovou úpravu s dřevěným efektem.

POSLECH FOCAL CHORUS 615 JE PŘÍJEMNÝ, POUTAVÝ ZÁŽITEK, KTERÝ VYZÝVÁ POSLUCHAČE K ​​URČENÍ POLOHY RŮZNÝCH ZVUKOVÝCH PRVKŮ, JAK SE OBJEVUJÍ MEZI REPRODUKTORY A ZA NIMI.

Basová složka: dobře definovaná a dostatečně nízká, aby subwoofer nebyl nezbytný.

Středy: tak podrobné a dynamické jako model 605, ale s mnohem větší šířkou a vynikající prostorovou výškou.

Výšky: hladký a vyrovnanější (bezpochyby zde přichází do hry velkorysejší basy).

Závěr

Za tuto cenu se reproduktory Focal Chorus 615 kvalifikují jako velmi moudrý výběr a jsou základem pro ty, kteří hledají efektivní stereo systém nebo systém domácího kina. Jejich celková neutralita umožňuje dlouhé poslechové relace a je ideální pro filmy, protože upřednostňuje detaily a prostorové uspořádání před lavinou decibelů. Tyto reproduktory jsou také k dispozici jako součást systémů domácího kina Focal Chorus 615 Cinéma a Focal Chorus 615 Cinéma 5.1 .

kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
Jamo S 801
Kód: 901378
3 990 Kč bez DPH 3 297,52 Kč
tel: 603 494 686    otevřeno Po - Pá: 10 - 12  13-17 hodin

0 kusů / 0