Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 89 hodnocení
5
89x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

JK Avatar autora Jiří Koudela Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.12.2025
H Avatar autora Z Hejhal (Administrátor) 22.12.2025
Děkuji za hodnocení.
PP Avatar autora Petr Pastucha Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.12.2025
H Avatar autora Z Hejhal (Administrátor) 22.12.2025
Děkuji za hodnocení.
PV Avatar autora Petr Vancura Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.12.2025
Bez problémů.
H Avatar autora Z Hejhal (Administrátor) 22.12.2025
Děkujeme za hodnocení.
JL Avatar autora Jarioslav Lobaz Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.12.2025
Ano, velmi, rychlé a korektní jednání.
H Avatar autora Z Hejhal (Administrátor) 22.12.2025
Děkujeme za hodnocení.
JM Avatar autora Jindřich Mašek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.12.2025
Již jsem zde nakupoval po druhé a jsem velmi spokojen. Velice rád tuto firmu doporučím dalším zákazníkům. 👍👍👍
H Avatar autora Z Hejhal (Administrátor) 22.12.2025
Děkuji za kladné hodnocení.
ŠZ Avatar autora Štěpán Zajíček Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.12.2025
Naprostá spokojenost , mohu jedině doporučit !
Avatar autora Petr šmídek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.12.2025
Vždy odborný a vstřícný přístup k zákazníkovi. Už nakupuji jen tam.
H Avatar autora Z Hejhal (Administrátor) 22.12.2025
Děkujeme za hodnocení. Rádi vás opět uvidíme.
FC Avatar autora Frantisek Cypris Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.12.2025
Spokojenost s obchodem 🙂
H Avatar autora Z Hejhal (Administrátor) 3.12.2025
Děkujeme za hodnocení a další váš nákup. Moc di toho vážíme.
MK Avatar autora milan kabrhel Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30.11.2025
Ano, zatím spokojenost.výborné basy ,jen mi malinko chybí výšky jinak vše ok
H Avatar autora Z Hejhal (Administrátor) 30.11.2025
Dobrý den, děkujeme za hodnocení.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.11.2025
Po konzultacích nakonec pan Hejhal doporučil kombinaci zesilovače Cambridge CXA81, síťového přehrávače CXN100 a reprosoustav Audiovector QR3. A musím říct jediné tahle sestava hraje fantasticky. Za mě vynikající volba v této ceně. Kombinaci technického zvuku, prostoru, čistoty a kontroly.
H Avatar autora Z Hejhal (Administrátor) 30.11.2025
Děkuji za hodnocení.
JM Avatar autora Jindřich Mašek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.11.2025
Jsem velmi spokojený. Super firma.
H Avatar autora Z Hejhal (Administrátor) 30.11.2025
Děkujeme za kladné hodnocení.
ZR Avatar autora Zdeněk Robenhaupt Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.11.2025
rychlé doručení,spolehlivost
MB Avatar autora Mivardi Prodejna-Radek Bojkovský Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.10.2025
Perfektni
ZV Avatar autora Zdeněk Vavrečka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.10.2025
Po konzultaci s panem Hejhalem jsem zakoupil mikrosystém Marantz M-CR612, repro Acoustic energy AE300 mk2, k tomu stojany NorStone esse stan black, kabeláž Audioquest slip14/4 a optický kabel Audioquest rosest optilink. Z mé strany absolutní spokojenost, hraje to úžasně a děkuji panu Hejhalovi za jeho profesionální přístup a skvělé rady
H Avatar autora Z Hejhal (Administrátor) 30.11.2025
Děkujeme za hodnocení zakoupeného zboží.
VK Avatar autora Vlastimil Kratochvíl Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.10.2025
Koupil jsem DAC Chord a spokojenost. Výborný prodejce.
H Avatar autora Z Hejhal (Administrátor) 30.11.2025
Děkuji za hodnocení. Koupil jste opravdu velmi dobrý výrobek.
MH Avatar autora Michal Hejna Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.10.2025
MK Avatar autora Miroslav Kasl Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.10.2025
Velice vstřícný přístup pana prodejce k zákazníkovi, vše ohledně instalace a spuštění mi bylo ochotně vysvětleno.
H Avatar autora Z Hejhal (Administrátor) 10.10.2025
Děkujeme. Rádi jsme poradili.
PD Avatar autora Pavel Döme Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.9.2025
MP Avatar autora Martin Peroutka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.9.2025
Dobré ceny a rychlost dodání.
Avatar autora Jan Štark Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.9.2025

Ovládací prvky výpisu

89 položek celkem